Wczasy na Turks i Caicos - co musisz wiedzieć?

  • O Turks i Caicos
  • Pogoda
  • image/svg+xml Zdjęcia
Flaga Turks i Caicos

Turks i Caicos

Stolica:
Bahamy
Waluta:
BSD
Powierzchnia:
430 km2
Liczba ludności:
30 600

Turks i Caicos to dwie grupy wysp położone w archipelagu Bahama. Wapienne, malownicze wyspy są otoczone zjawiskową rafą koralową. Dziś są terytorium zależnym należącym do Wielkiej Brytanii. Turks i Caicos to wyspy, do których dociera niemal każda wycieczka objazdowa czy rejs po Bahamach. Kameralne, urokliwe i spektakularnie piękne – tak wygląda prawdziwy karaibski raj!
Rozległe plaże, piękne porty, moc możliwości, gdy chodzi o uprawianie sportów wodnych… Turks i Caicos są warte wizyty nawet na last minute. Gotowy, by odkryć to wyjątkowe miejsce? Zrób to wspólnie z nami. Niezapomnianą wycieczkę zarezerwuj w dogodnym dla siebie momencie!

Pogoda w Turks i Caicos

Pogoda w Turks i Caicos jest charakterystyczna dla klimatu równikowego, na co duży wpływ mają wiatry wiejące z północnego wschodu. Właściwie przez cały rok jest tutaj bardzo ciepło, a w lipcu, sierpniu i wrześniu temperatury sięgają często ponad 30°C. W okresie od grudnia do marca słupek rtęci spada jedynie nieznacznie, wskazując temperaturę od 25°C do 30°C.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon