Opinie o Bali - Wyspa Bogów

5.3/6
(540 opinii)
Intensywność programu
4.6
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.1
Transport
5.1
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
5.0

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    WYPRAWA W INNY ŚWIAT

    Tadeusz Franciszek, --- 18.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024

    POBYT DOBRZE ZORGANIZOWANY .PRZEWODNICZKA pani KASIA R. BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ KULTUROZNASTWA RDZENNYCH MIESZKAŃCÓW INDONEZJI JAK I KRAJÓW AZJATYCKICH.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    18

    Bali wyspa Bogów

    Cubana 23.02.2020

    Wycieczka naprawdę warta polecenia.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    grudniowy wyjazd

    Magda 30.12.2019

    Pomimo pory deszczowej, której się obawiałam, wyjazd był udany. Deszcz padał trzykrotnie podczas objazdu, krótkotrwale, intensywnie. Polecam mieć ze sobą parasol, który przydał mi się także jako ochrona przed intensywnym słońcem, ewentualnie pod świątynią wypożycza się za opłatą. Występy lokalnego teatru były dwa - jeden w typie naiwnym - naszych jasełek, drugi bardziej egzotyczny, co mogło intrygować Plaże, jak i pola ryżowe czy widoki na wulkany, są ładne, ale nie powalające - jeśli ktoś się spodziewa spektakularnych widoków lub zwiedził wcześniej wiele krajów to może być zawiedziony. Wg mnie świątynie świadczą o poziomie kultury niższym niż Egipt czy nawet Tajlandia. Na terenie świątyń nie wchodzi się do tzw. świętego świętych, czyli budynku głównego, można zajrzeć przez mur. Zawiedziona byłam , że deszcz uniemożliwił skorzystanie z huśtawki nad dżunglą. Pobyty w fabrykach do zniesienia, niezbyt ciekawe, ale nie są nachalni, żeby kupować. W fabrykach towary drogie. Kawa Luwak do spróbowania podczas pobytu na plantacji, moim zdaniem tylko po to, by zaliczyć. W Ubud czasu wolego jest na tyle, że można spokojnie zjeść, zwiedzić to, co poleca przewodnik i pójść na bazar. Wyroby na bazarze niskiej lub przeciętnej jakości, trzeba się targować. Część rzeczy można kupić w Ubud w sklepach np. z naturalnymi kosmetykami czy żywnością eko.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    prawdziwie azjatycki

    Piotr Krzysztof, Miechów 03.08.2024 | Termin pobytu: luty 2024

    Klimat tego hotelu jest super. Dwa fajne baseny w ktorych można sie ochłodzić. śniadania całkiem dobre, jest wybór. W pokojach dobra klima. polecam

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem