Opinie klientów o Baśniowa Tajlandia premium

5.2 /6
opinii
Intensywność programu
4.0
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.5
Transport
5.6
Wyżywienie
5.7
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marta 12.03.2023

Baśniowa Tajlandia z Alanem:)

Wycieczka rewelacja! Alan spowodował, ze wszystkie miejsca, które zobaczyliśmy miały ogromna moc! Jeździmy tylko z jego osoba! Co za profesjonalista! Wszystkie grupy nam zazdrościły tego pilota😊 lepiej nie mogliśmy trafic. Opowiadał tak ciekawie, ze pomimo zmęczenia człowiek chciał go słuchać więcej… Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku! Pozdrawiamy Cie gorąco i dziękujemy cała grupa za cudowny pobyt! Marta i Grzegorz

6.0/6

Iwonna Joanna, --- 18.03.2018
Termin pobytu: luty 2018

Wycieczka do lux

Wycieczka zorganizowana perfekcyjnie, nie było żadnych negatywnych uwag. Piloci , zarówno polski i tajski, bardzo kompetentni, życzliwi i pomocni. Dziwimy się, że mało klientów wybiera opcję de lux. Według nas warta była swojej ceny.

6.0/6

Łukasz 21.02.2017

Bardzo udana wycieczka - Baśniowa Tajlandia de luxe

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ciekawy program, atrakcyjne miejsca do zwiedzania pod kątem historycznym, piękna przyroda, dobre jedzenie. Bardzo dobrze spędzony czas bez pośpiechu typowego dla wycieczek objazdowych, kameralna grupa. Niezapomnianym przeżyciem jest nocleg zdala od cywilizacji na tratwie na rzece Kwai i poranne karmienie słonia na śniadanie. Ciekawą atrakcją była wizyta w wiosce plemienia Długich Szyi. Podobała się nam także krótka wizyta w Birmie, rejs po Mekongu, ale także bardzo ciekawa wycieczka do wioski słoni z pokazem niwiarygodnych umiejetnosci artystycznych tych niezwykle inteligentnych zwierząt. Sukces wycieczki to zasługa świetnego, młodego pilota Pana Bartka Czajkowskiego, osoby z paskją, dużą wiedzą i umiejętnością jej przekazania, a także świetną. Serdecznie dziękujemy Panie Bartku.

5.5/6

Krzysztof, Kraków 09.02.2019

Tajlandia jest piekan

Wycieczka bardzo ciekawa, pilot polski Alan - rewelacja - pełne poświęcenie i pełen profesjionalizm, lokalny pilot TK (taką na ksywkę) - to samo
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem