WAKACJE W La Paz

05.03.2019 (wtorek)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
12 971 zł11 971 zł
za os. / 14 dni
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
05.09.2019 (czwartek)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd
16 771 zł16 621 zł
za os. / 12 dni

Ciekawi wakacji w La Paz?

La Paz:

Państwo:
Boliwia
Waluta:
BOB
La Paz to, choć nieoficjalna, stolica Boliwii. To tu siedzibę ma rząd tego południowoamerykańskiego kraju i to tu toczy się życie. Położone wysoko w Andach miasto zaskakuje niezwykłą atmosferą i kontrastami kulturowymi. Tu możesz się napawać niezwykłą architekturą kolonialną z XVI-wiecznym Kościołem św. Franciszka na czele, ale i nowoczesnymi budynkami, jak i tymi skromnymi i tradycyjnymi. Będąc w La Paz, koniecznie odwiedź tutejsze targowiska – z Targiem Czarownic na czele – i przejedź się miejską kolejką gondolową. A jeśli Twoim planem jest wycieczka objazdowa poza La Paz – koniecznie wybierz się do Valle de la Luna – Doliny Księżycowej, gdzie możesz poczuć się, jakbyś był na zupełnie innej planecie. Zainspirowany? Swoją podróż do Boliwii zarezerwujesz również na last minute!

Zobacz również oferty w innych regionach La Paz: Uyuni oraz informacje o La Paz.

Opinie o La Paz

5.0/6

Jedyna taka na świecie

Najwyżej na świecie położona stolica w przepięknej lokalizacji i z super rozwiązaniem komunikacji miejskiej - zamiast metra są kolejki górskie.

Dodał(a):
STEFAN i ELA, 27.04.2018

5.0/6 Ocena ogólna o La Paz

Pogoda w La Paz

Klimat w La Paz jest dość łagodny, lecz pogoda może zmieniać się w zależności od wysokości nad poziomem morza. W najcieplejszych miesiącach: grudniu, styczniu i lutym, temperatura sięga często od 25°C do 30°C.
Średnia temperatura w najchłodniejszym lipcu wynosi ok. 10°C, ale w wyższych partiach terenu może spadać nawet poniżej zera. La Paz jest także regionem, w którym w ciągu roku spada niewielka ilość opadów. W najbardziej deszczowym październiku spada maksymalnie 100 mm deszczu.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.