WAKACJE W Uyuni

03.12.2019 (wtorek)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd
12 239 zł11 739 zł
za os. / 14 dni
19.01.2020 (niedziela)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd
18 550 zł18 050 zł
za os. / 16 dni

Ciekawi wakacji w Uyuni?

Uyuni:

Państwo:
Boliwia
Waluta:
BOB
Marzysz o tym, by poczuć się, jakbyś stąpał po zupełnie innej niż Ziemia planecie? Chcesz odkryć najbardziej magiczne miejsca na naszym globie? W takim razie koniecznie zaplanuj (także na last minute), wyprawę do Uyuni w Boliwii. Wycieczka objazdowa, która dotrze właśnie tutaj będzie najbardziej niezwykłym doświadczeniem w Twoim życiu! Dlaczego właśnie Uyuni? To tu właśnie znajduje się słynna solna pustynia. Przemierzając ją, czujesz się tak, jakbyś przemierzał nieskończenie wielką taflę lustra. Tu niebo i ziemia zlewają się w jedno. Wycieczka na salary z Uyuni może potrwać 1, ale i 2 czy 3 dni. Nie zastanawiaj się dłużej – to będzie wyprawa Twojego życia!

Zobacz również oferty w innych regionach Uyuni: La Paz oraz informacje o Uyuni.

Opinie o Uyuni

6.0/6

Cud natury, cud natury .......

Tego nie da się opisać to koniecznie trzeba zobaczyć. Żadne zdjęcie nie odda tych widoków.

Dodał(a):
Para z zachodu Polski, 27.04.2018

6.0/6 Ocena ogólna o Uyuni

Pogoda w Uyuni

Pogoda w Uyuni zmienia się w zależności od trwającej obecnie pory roku. Region ten najpiękniej wygląda pomiędzy czerwcem a listopadem, ale w tym czasie mogą występować również najniższe temperatury, sięgające nocą nawet -10°C.
Od grudnia do maja trwa tutaj pora deszczowa, ale nawet wtedy nie występują bardzo wysokie opady. Pogoda w Uyuni jest wtedy także znacznie cieplejsza, a temperatura waha się pomiędzy 8, a nawet 20°C. To także najlepszy okres do podziwiania jednego z największych cudów natury na świecie – Salar de Uyuni, którego tafla wody wygląda niczym lustro.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.