Wczasy w Uyuni - co musisz wiedzieć?

  • O Uyuni
  • Opinie
  • Pogoda
  • image/svg+xml Zdjęcia
Flaga Uyuni

Uyuni

Stolica:
Boliwia
Waluta:
BOB
Powierzchnia:
0 km2
Liczba ludności:
10 551

Marzysz o tym, by poczuć się, jakbyś stąpał po zupełnie innej niż Ziemia planecie? Chcesz odkryć najbardziej magiczne miejsca na naszym globie? W takim razie koniecznie zaplanuj (także na last minute), wyprawę do Uyuni w Boliwii. Wycieczka objazdowa, która dotrze właśnie tutaj będzie najbardziej niezwykłym doświadczeniem w Twoim życiu! Dlaczego właśnie Uyuni? To tu właśnie znajduje się słynna solna pustynia. Przemierzając ją, czujesz się tak, jakbyś przemierzał nieskończenie wielką taflę lustra. Tu niebo i ziemia zlewają się w jedno. Wycieczka na salary z Uyuni może potrwać 1, ale i 2 czy 3 dni. Nie zastanawiaj się dłużej – to będzie wyprawa Twojego życia!

Opinie o Uyuni

Uyuni
6.0 /6

cud natury, cud natury .......

Tego nie da się opisać to koniecznie trzeba zobaczyć. Żadne zdjęcie nie odda tych widoków.

Dodał(a):
Para z zachodu Polski, 27.04.2018
6.0/6 Ocena ogólna Uyuni

Pogoda w Uyuni

Pogoda w Uyuni zmienia się w zależności od trwającej obecnie pory roku. Region ten najpiękniej wygląda pomiędzy czerwcem a listopadem, ale w tym czasie mogą występować również najniższe temperatury, sięgające nocą nawet -10°C.
Od grudnia do maja trwa tutaj pora deszczowa, ale nawet wtedy nie występują bardzo wysokie opady. Pogoda w Uyuni jest wtedy także znacznie cieplejsza, a temperatura waha się pomiędzy 8, a nawet 20°C. To także najlepszy okres do podziwiania jednego z największych cudów natury na świecie – Salar de Uyuni, którego tafla wody wygląda niczym lustro.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon