Opinie klientów o Royal Palace Helena Park

6.0 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
6.0
Pokój
5.8
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
5.8
Sport i rozrywka
5.3
Wyżywienie
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

DOROTA 24.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Dla wymagających

Hotel wybraliśmy wg opinii i nie zawiedliśmy się. Kompleks hotelowy usytuowany w parku, bogaty w ścieżki i zakątki urozmaicone tajemniczymi symbolami i rzeźbami, miejsca, w których można poćwiczyć, pospacerować, Bliskość plaży i dostępność leżaków dla gości hotelowych to też plus. Serwis hotelowy nienaganny, restauracja i posiłki na wysokim poziomie, wybór potraw szeroki i obfity. Obsługa podczas posiłków znakomita. Pokoje przestrzenne, codziennie sprzątane, wymiana ręczników. Animacje i atrakcje wieczorne dla chętnych- świetna zabawa integrująca gości. Jeśli ktoś chce uniknąć głośnej muzyki przy basenie, może korzystać z basenu przed H. Sands. Nie spodziewaliśmy się, że spędzimy tak udany urlop w Bułgarii.

6.0/6

KRYSTYNA, Zabrze 09.10.2022
Termin pobytu: wrzesień 2022

Blogi odpoczynek

Super jedzonko, bardzo urozmaicone, hotel niezbyt blisko gwaru śródmieścia, duże czyściutkie pokoje, wspaniałe drinki i nie tylko z lokalnych alkoholi
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem