Hermes Alexandria Club
Kategoria lokalna: 4

Atuty oferty
Hotel usytuowany w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, oferuje doskonałe warunki na rodzinne wakacje. Na terenie obiektu znajduje się aquapark, który zapewnia rozrywkę dla Gości w każdym wieku. Dzięki formule Ultra All Inclusive, można cieszyć się komfortem oraz różnorodnością posiłków i napojów przez cały pobyt. To idealne miejsce dla osób poszukujących relaksu i zabawy w jednym miejscu.
1 godz. 45 min.
Wypoczynek
Ultra All Inclusive
Polski rezydent
Figloklub
W cenie
W cenie
Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 4,7,10,11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych; w przypadku imprezy 12 lub 13 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych) , wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Hotel
Hotel składa się z kilku budynków rozlokowanych tarasowo.
- Całodobowa recepcja, winda.
- Ogród.
- 1 zewnętrzny basen, jacuzzi, basen dla dzieci, leżaki i parasole przy basenie (bezpłatne).
- Atrakcje dla dzieci: aquapark z trzema wodnymi zjeżdżalniami i statkiem pirackim, klub dla dzieci, plac zabaw.
- Atrakcje dla dorosłych: centrum fitness, boiska sportowe.
- Restauracje: restauracja główna, 2 bary (bar przy basenie oraz lobby bar).
- Ręczniki plażowe i basenowe, po uiszczeniu zwrotnego depozytu 20GDN/szt
- Bezpłatne WiFi w pokojach oraz w przestrzeni ogólnodostępnej hotelu.
Położenie
- Hotel położony jest w spokojnej okolicy w mieście Carewo.
- Obiekt znajduje się w odległości ok. 75 km od lotniska w Burgas oraz około 200 km od lotniska w Warnie.
- Do centrum miasteczka Carewo jest zaledwie 450 m.
- Sozopol oddalony jest o ok. 35 km.
Mapa
Plaża
- Plaża tuż przy hotelu, odległość ok. 80 m.
- Łagodne zejście do plaży.
- Piaszczysta, zatokowa.
- Leżaki i parasole dostępne bezpłatnie.
- Ręczniki plażowe/basenowe - dostępne po uiszczeniu zwrotnego depozytu w wysokości 40BGN/20EUR w recepcji hotelowej.
Wyżywienie
Szczegóły lotu
Program sportowy i animacyjny
Figlokluby - animacje dla rodzin
Atrakcje regionu
Inne hotele w regionie
Dodatkowe informacje
Pokoje
Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:
Bagaż
rejestrowany i podręczny
Transfer
lotnisko-hotel-lotnisko
Opieka
rezydenta

Opinie klientów
Opinie o Hermes Alexandria Club
5.3/6 (168 opinii)
Atrakcje dla dzieci
Obsługa hotelowa
Plaża
Pokój
Położenie i okolica
Rezydent
Sport i rozrywka
Wyżywienie
Zdjęcia klientów
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fantastycznie
Anna, Płock 05.01.2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąWszystko było wspaniale. Dzieci bardzo zadowolone z wakacji w tym miejscu. Polecam serdecznie i szczerze.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rodzinny Wyjazd
Anna 16.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąW Bułgarii byliśmy pierwszy raz, ale już wiemy, że nie ostatni. Wybraliśmy hotel ze względu na atrakcje dla dzieci. I było wspaniałe. Pokoje sprzatane codziennie, oczywiście klimatyzowane pokoje. Obsługa bardzo miła. Można porozmawiać po angielsku. Jedzenie nie do przejedzenia. Szef Kuchni, bardzo sympatyczny, tak samo jak obsluga. Plaża blisko hotelu. Duży plus, że cała plaża dla gości hotelowych. Ratownicy bardzo mili. Ogólnie miasteczko też ciekawe. Na rynku w miasteczku można zakupić pamiatki. Polecam dla Rodzin z dziecmi. Napewno tam wrócimy na dłuższy pobyt. Na pozytywny komentarz zasługuje również rezydent Pan Mateusz, służący pomocą i odpowiadający na kazde pytanie.