Opinie klientów o Algara Beach

5.9 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.9
Plaża
5.8
Pokój
5.9
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
5.8
Wyżywienie
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Natalia, Łódź 28.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Rewelacja

Hotel w parku, piękny, wygodny, szkoda wyjeżdżać. Fajne animacje dla dorosłych, nienachalne. Plaża bardzo długa i piaszczysta. Pyszna kuchnia, drinki. A pokoje bajka - polecam te w royal clubie w ogrodzie.

6.0/6

WOJCIECH, OLSZTYN 11.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Warto wrócić

Bardzo dobry i dobrze usytuowany hotel. Wspaniałe wyżywienie. Bardzo czysty. Wygodny duży pokój i łazienka. WiFi działa wszędzie ( nawet na plaży) i szybko. Chciałbym tam powrócić.

6.0/6

Barbara 07.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Hotel godny polecenia

Hotel to rodzaj wioski z dwoma budynkami głównymi i niskimi bungalwami. Pokoje i łazienki są duże, o wysokim standardzie. Wszystko pachnie nowością. Na terenie tej mini wioski jest piękny ogród ze starymi drzewami, w którym można odpocząć od upału. Plaża długa, szeroka, dla nikogo nie brakuje miejsca na leżakach. Jedzenie pyszne, urozmaicone i w ogromnych ilościach. Pyszne drinki, alkohole różnego rodzaju i nie rozwodnione. Hotel polecam osobom lubiącym spokój, chcącym odpocząć od zgiełku, a do takich ja należę. Szczerze, to poza hotelem nie ma wielu rozrywek, więc osoby, które lubią się bawić raczej powinny jechać do Złotych Piasków.

6.0/6

Izabela, Kleosin 28.09.2020

Chętnie wrócimy ponownie

Hotel nowy, pokój ładny duży , do każdego miejsca blisko . Wszystko pod ręka, na plazy blisko do baru Mirage gdzie można zamówić drinki i zjeść przekąski typu pizza kebab , popcorn . Drinki nie rozwodnione, nie było nigdy problemu jeśli chciało się jakiś swój drink , obsługa bardzo pozytywna.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem