Prestige and Aqua Park Hotel
Kategoria lokalna: 4

Atuty oferty
Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 4,7,10,11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków, jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Hotel
Całodobowa recepcja, kantor, przechowalnia bagażu, parking (dodatkowo płatny, ok. 15BGN/dzień). Hotel posiada restaurację główną, oferującą dania w formie bufetu, 2 bary: przy basenie i w lobby. Na terenie hotelu znajduje się basen zewnętrzny z 5 zjeżdżalniami, oddzielny brodzik dla dzieci z fontannami i małymi zjeżdżalniami. Leżaki i parasole przy basenie bezpłatne. Za dodatkową opłatą goście mogę skorzystać także z: centrum SPA (zabiegi, masaże, jacuzzi, sauna, fryzjer, centrum fitness).
Bezpłatny na terenie całego obiektu.
Hotel oferuje swoim gościom zakwaterowanie w wygodnie urządzonych apartamentach - z możliwością dostawek dla 2 osób dorosłych lub dwójki dzieci, z sypialnią, częścią wypoczynkową oraz wyposażonym aneksem kuchennym. Dostępne również standardowe pokoje 2- os z możliwością jednej dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej.
Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę (wanna/prysznic, wc, suszarka do włosów), klimatyzację, telefon, TV, balkon, sejf (za opłatą ok. 4 EUR dziennie) oraz dodatkowo płatny mini bar (na zamówienie).
Położenie
Czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany w samym centrum kurortu Złote Piaski, zaledwie 150 metrów od głównej promenady z tętniącymi życiem restauracjami, barami, klubami, sklepikami. Hotel oddalony jest ok. 30 km od lotniska w Warnie.
Mapa
Plaża
Hotel oddalony ok. 350 metrów od długiej, piaszczystej i publicznej plaży. Parasole i leżaki dodatkowo płatne.
Wyżywienie
Program sportowy i animacyjny
Atrakcje regionu
Inne hotele w regionie
Dodatkowe informacje
Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:
Bagaż
rejestrowany i podręczny
Transfer
lotnisko-hotel-lotnisko
Opieka
rezydenta
Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!
Opinie klientów
Opinie o Prestige and Aqua Park Hotel
5.1/6 (8 opinii)
Atrakcje dla dzieci
Obsługa hotelowa
Plaża
Pokój
Położenie i okolica
Rezydent
Sport i rozrywka
Wyżywienie
Zdjęcia klientów
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam!!!
Slawomir, Rybnik 30.06.2018 | Termin pobytu: czerwiec 2018 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel idealny dla rodzin z dziećmi.Pokoje bardzo duże,czyste sprzątane codziennie, obsługa bardzo miła i przyjazna.Jedzenie bardzo smaczne i nie do przejedzenia - było tego mnóstwo....Nasz rezydent z Rainbow to wspaniały człowiek, bardzo pomocny i kompetentny.Bardzo polecam również ze względu na lokalizację hotelu..wszędzie blisko: do plaży i na promenadę 4 min.spacerkiem.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pełny relaks
Bogdan, --- 30.09.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeZatrzymaliśmy się w tym hotelu na 4 dni jako przedłużenie wycieczki objazdowej po Bułgarii Po tym wypoczynku pojechaliśmy na kolejna wycieczkę objazdową po Rumunii. Te dni pełnego relaksu w wygodnym pokoju z dobrym wyżywieniem pozwoliło nabrać sił na kolejne zwiedzanie,