Opinie o Gradac

Kategoria lokalna: 3

4.4/6
(383 opinie)
Atrakcje dla dzieci
2.7
Obsługa hotelowa
4.9
Plaża
5.1
Pokój
4.2
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
3.4
Wyżywienie
3.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    30

    Świetne wakacje za dobrą cenę :)

    Aleksandra 21.07.2017

    13.07-20.07 Wakacje zaliczam do jednych z bardziej udanych. Jasne, hotel to nie ósmy cud świata, a zwykły chorwacki hotelik. Zdjęcie idealnie przedstawiają stan faktyczny. Wiedzieliśmy czego się spodziewać - i to też dostaliśmy. Jesteśmy pewni, że do hotelu Gradac jeszcze wrócimy!

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    16

    Gradac 8- 15.07

    Karolina 22.06.2017 | Termin pobytu: czerwiec 2017

    Idealne miejsce na spokojny wypoczynek, z dala od zgiełku i hałasu. Dużo miejsca do spacerowania. Jeśli ktoś jest chętny na wycieczki- do wyboru 5 wycieczek calodniowych. Samodzielnie można poruszać się autobusami miedzymiastowymi lub wynajętym samochodem. Kamienista plaża zakończona portem, a wzdłuż niej promenada ze sklepikami z pamiątkami, lodami, ubraniami.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Bardzo pozytywnie

    Dominik, Toruń 31.08.2018 | Termin pobytu: sierpień 2018

    Pobyt oceniam bardzo pozytywnie. To był mój pierwszy zorganizowany wyjazd za granicę, który niósł za soba mnóstwo obaw. Jednak okazały się one bezpodstawne. W tym malowniczym miejscu zastaliśmy ładny, przestronny, klimatyzowany pokój. Blisko do kamienistej plaży i czystej wody. Dla osób niechetnie opuszczających pokój alternatywą jest hotelowy basen - należy uważać na mała ilość leżaków, często zaklepanych na cały dzień. Posiłki smaczne i obfite. sniadania mogą wydawac sie monotonne, jednak ilość rzeczy sprawia, że możemy codziennie skomponować sobie inny posiłek. Długi transfer z lotniska bo 3 godziny, ale rekompensuja go widoki w trakcie jazdy. Jestem troche rozczarowany opieką rezydenta, która polegała na organizowanych dwugodzinnych dyzurach, których podczas mojego pobytu były 4 - z czego na 2-óch nie była obecna Pani rezydent tylko jej asystentka. Najgorszą rzeczą w całej wycieczce było ponad trzygodzinne opóxnienie samolotu i dezinformacja na lotnisku w Gdańsku. Dzieki tym doświadczeniom będę z rezerwą podchodził do przewoźnika "Travel Service".

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Za takie pieniążki :)

    RYSZARD, GDYNIA 16.10.2016

    Witam Pobyt bardzo udany - uważamy że za takie pieniążki nic tej ofercie nie brakowało. Hotel odnowiony,obsługa miła,posiłki sycące - nikt głodny nie wychodził,zawsze można było dopchać się tym co na stołach. Pokoje co prawda niewielkie ale wyposażone i w telewizor i małą lodóweczkę. Nie jedziemy jednak do Chorwacji by zachwycać się hotelem a tym co daje nam to urokliwe miejsce. Gradac jest jedną z najpiękniejszych miejscowości w Dalmacji nie odbiega od Baśki Vody czy Makarskiej. Ma długą promenadę z niezliczoną ilością knajpek które wieczorową porą dodatkowo zachęcają muzyką na żywo. Nie ma tłoku na plaży bo są jej kilometry :)

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem