Medora Auri Family Beach
Kategoria lokalna: 4

Atuty oferty
Hotel posiada najlepszą lokalizację z możliwych, położony kaskadowo nad samym morzem z dużą ilością przeszkleń, które pozwalają na oglądanie błękitnego Adriatyku od rana do wieczora np. podczas ćwiczeń w sali fitness. Polecamy szczególnie ze względu na bardzo dobrą obsługę i atrakcyjną cenę w sezonie 2021.
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych.
Hotel
Recepcja czynna 24h., przestronne lobby przy recepcji, 2 baseny zewnętrzne ze słodką wodą o nieregularnym kształcie z leżakami i parasolami, restauracja z daniami kuchni lokalnej i międzynarodowej, 3 bary, windy, sala TV, pokój gier i zabaw dla dzieci, plac zabaw. Parking dla Klientów z doj. własnym.
Bezpłatna sieć Wi-Fi.
Ładnie i nowocześnie urządzone pokoje 2 os. typu standard z możliwością dostawki i widokiem na morze. W każdym z nich znajduje się klimatyzacja, telewizor z płaskim ekranem oraz łazienka z prysznicem, suszarką do włosów, bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz balkonem. Pozostałe udogodnienia w pokoju to minibar (dodatkowo płatny wg wykorzystania) oraz czajnik i filiżanki.
Pokoje z widokiem na góry są przeznaczone tylko dla 2 osób. Łóżeczko dla dziecka (na zamówienie, gratis do 17.06, później 8 EUR/dzień)
Położenie
Hotel położony nad morzem w jednej z najbardziej malowniczych miejscowości na Makarskiej Riwierze, Podgorze. W pobliżu obiektu znajduje się promenada bogata w infrastrukturę turystyczną, z mnóstwem kafejek, sklepów czy kawiarni. Miejsce to obfituje w piękne widoki, z jednej strony jest turkusowy Adriatyk, plaże a z drugiej malowniczy Masyw Biokowo.
Transfer z lotniska w Dubrovniku trwa ok 2,5 godz.
Cena nie obejmuje taksy klimatycznej płatnej w recepcji.
Mapa
Plaża
Hotel posiada własną plażę ( żwirowa z drobnymi kamykami) przy hotelu i promenadzie. Na plaży leżaki i parasole bezpłatnie
Wyżywienie
Program sportowy i animacyjny
Atrakcje regionu
Inne hotele w regionie
Dodatkowe informacje
Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:
Bagaż
rejestrowany i podręczny
Transfer
lotnisko-hotel-lotnisko
Opieka
rezydenta
Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!
Opinie klientów
Opinie o Medora Auri Family Beach
5.7/6 (13 opinii)
Atrakcje dla dzieci
Obsługa hotelowa
Plaża
Pokój
Położenie i okolica
Rezydent
Sport i rozrywka
Wyżywienie
Zdjęcia klientów
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Najlepszy hotel w jakim byłam !
Eliza, -- 13.06.2021 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel piękny, przy samej plaży. Widok z balkonu cudowny. Taras w restauracji pozwala podziwiać piękne widoki. Obsługa hotelowa na 5+. Co najbardziej nam się podobało to jedzenie. Jeszcze nigdy w hotelu nie dostaliśmy tak zróżnicowanych i pysznych posiłków. Codziennie było coś innego a jakość i smak nie ustępowały najlepszym restauracjom w Chorwacji. Dzięki Rainbow udało nam się kupić pobyt w tym hotelu taniej niż przy rezerwacji bezpośredniej. Polecamy z całego serca !
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniały hotel jak i miejscowość
Joanna, Warszawa 19.09.2021 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąZ czystym sumieniem mogę przyznać, iż były to jedne z lepszych wakacji na jakich byłam :) Miejscowość Podogora pod względem wielkości nie jest ani za duża ani za mała- taka akurat :) Nie przytłacza ilością sklepów czy turystów. Do tego krajobrazy bajkowe. Plaża niestety dość kamienista ale jeśli posiada się buty do wody to nie stanowi to najmniejszego problemu. Sam hotel rewelacyjny. Większość pokoi z widokiem na morze, niestety korzystając z last minute miałyśmy do wyboru tylko te z widokiem na park (zakwaterowanie w pawilonach, które są bardzo ładne jednak mają dość łazienkę biorąc pod uwagę, iż jest to 4* hotel- parę razy się poobijałam). Widok zazwyczaj na sąsiedni pawilon i na parę drzew...ale przecież nie jedzie się do Chorwacji aby siedzieć w pokoju :) Mając jednak możliwość wyboru zmieniłabym go pokój w głównym budynku z widokiem na morze. Jedzenie w hotelu to zwyczajnie rozpusta- śniadania bardzo urozmaicone ( 3 alejki z jedziemiem różnego rodzaju- owoce, warzywa, różne rodzaje wędlin, kiełbasek, jajka..a nawet kalmary. Wybór ogromny. Kolacje bardzo urozmaicone i pyszne: Owoce morza dość często , zawsze jakaś ryba,rozne rodzaje mięs..nie można narzekać. Do tego zawsze pyszne ciasta, lody i owoce.