Opinie klientów o Sunce (Gradac)

5.0 /6
258 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.4
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.3
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
3.7
Wyżywienie
4.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Przemysław, Sosnowe 20.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Ciężko o piękniej położony hotel

Pięknie położony hotel, blisko plaży. Zapierający dech w piersiach widok. Obsługa niezwykle miła. Bardzo czysty basen. Było nawet lepiej niż się zapowiadało patrząc na zdjęcia. Z całego serca polecamy to miejsce

6.0/6

Marcin, Sosnowiec 20.06.2021

Hotel Sunce

Bardzo fajnie położony hotel zaraz przy plaży. Plaża jedna z najdłuższych na makarskiej riwierze. Super obsługa, przepyszne jedzenie, widok z pokoju na może, przepiękna okolica.

6.0/6

Izabela 05.07.2021

Fajne miejsce

Hotel bardzo przyjemny. Przytulne, czyste pokoje. Okna z widokiem na morze. Pod oknem basen. Wielki plus za bardzo małą odległość do morza. Bardzo mila obsługa.

6.0/6

DARIUSZ, Rzeszów 27.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

wypoczynek sierpień 2023

Bardzo polecam miejscowość Gradac i Hotel Sunce. Piękne widoki z balkonu cudowna okolica z widokiem na góry i morze. deptaki przy samym brzegu morza , Przezroczyste morze pozwala podczas nurkowania na obserwowanie wielu gatunków ryb. Plaża zaraz za ogrodzeniem hotelu Miejscowość bardzo klimatyczna z portem restauracjami . Wieczorne zachody słońca zapierały dech. Byliśmy z żoną w wielu miejscach ale zaraz po powrocie chcielibyśmy tam jeszcze raz pojechać Bardzo gorąco polecam osobom lubionym pływanie,nurkowanie i wieczorne spacery.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem