Opinie klientów o Bluesun Berulia

6.0 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
5.9
Plaża
6.0
Pokój
5.4
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.8
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Kevin, Stary Sącz 28.06.2021

Najlepsze wakacje!

Pobyt w hotelu Bluesun Berulia to sama przyjemność. Hotel nowoczesny i bardzo ciekawie zagospodarowany. Obsługa przemiła, wybór jedzenia bardzo różnorodny a jedzenie samo w sobie było pyszne. Zaraz pod hotelem jest plaża, a wzdłuż niej promenada, którą można chodzić godzinami. Codziennie wieczorem animacje (muzyka na żywo lub inne występy). Na siłowni poznałem też trenera (pracownika hotelu), który specjalnie dla mnie ułożył plan treningowy - a wcale nie musiał! Jednym słowem - rewelacja. Zwykle nie jeżdżę dwa razy do tego samego hotelu, ale do Berulii na pewno nie raz wrócę.

6.0/6

KB, Warszawa 13.06.2021

Super

Fajny Hotel

6.0/6

Justyna, Warszawa 08.06.2021

Udane wakacje

Pobyt w pełni udany. Profesjonalna organizacja i opieka rezydenta. Miejsce trafione w stu procentach. Pięknie położony hotel nad brzegiem morza. Pyszne jedzenie. Duży wybór ryb na kolację oraz miejscowych potraw.

6.0/6

Agnieszka, Kraków 07.06.2021

Cudowny wypoczynek!

Bardzo polecam pobyt w hotelu Berulia w Breli, cudownie spędzony czas! Pyszne i bogate posiłki, w tym regionalne produkty i owoce morza. Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa, personel zawsze uśmiechnięty i pomocny. Pięknie położony budynek z dostępem do plaży, gdy wchodzi się do środka z zewnątrz czuć w recepcji świeży zapach, a przy plaży zapach lasu sosnowego. Pokoje sprzątane codziennie. Polecam też ofertę SPA, a najbardziej masaże - najlepiej wydane pieniądze w życiu, pani terapeutka zna się na swojej pracy i dba o relaks i komfort gości. Do tego samo położenie hotelu jest wyjątkowe - jedząc posiłki na tarasie głównej restauracji ma się widok na dwa górujące nad okolicą szczyty, które przy zachodzie słońca nabierają różowej barwy. Urzekające plaże z czystą wodą, górskie szlaki do pieszych wycieczek i dużo zieleni!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem