WAKACJE W Braciu

26.09.2019 (czwartek)
Śniadania i obiadokolacje
objazd i wypoczynek
Nie wymagany paszport
2 634 zł2 484 zł
za os. / 8 dni

Wycieczka posiada inne długości pobytu dla innych terminów

Nie wymagany paszport

Ciekawi wakacji w Braciu?

Brać:

Państwo:
Chorwacja
Waluta:
HRK
Lazurowa, krystalicznie ciepła i czysta woda, malownicze plaże, stare klasztory, kamieniołomy, urokliwe miasteczka… to wszystko i więcej oferuje Ci chorwacka wyspa Brać. I to w odległości krótkiego rejsu promem z popularnego Splitu. Odkryj ją przekonaj się, jak niepowtarzalne potrafi być Wybrzeże Dalmatyńskie. Brać łączy to, co najpiękniejsze w bałkańskiej przyrodzie z magią architektury. Będąc tu, choćby na last minute, koniecznie odwiedź miasteczko Skrip, skansen Dol, Zmajeva špilja, czyli smoczą jaskinię, a także wybierz się na pocztówkową plażę Lovercina. Brać to miejsce, w którym się zakochasz. Pozwól, że będziemy Ci towarzyszyć w tej niezapomnianej podróży!

Zobacz również oferty w innych regionach Bracia: Dalmacja, Dubrovnik, Dubrownik, Hvar, Istria, Kastelanska Riwiera, Korcula, Krk, Makarska Riwiera, Mljet, Mljet i Lastovo, Orebić, Pag, Płw. Peljesac, Vis oraz informacje o Bracia.

Opinie o Braciu

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego regionu

Pogoda w Braciu

Brać znajduje się pod wpływem klimatu śródziemnomorskiego, co powoduje, że to doskonałe miejsce na wakacje. Ponad 130 słonecznych dni w roku sprawia, że wyspa jest chętnie odwiedzana przez turystów nie tylko latem, choć to właśnie okres między czerwcem a sierpniem jest najbardziej upalny. Temperatury na wyspie Brać wynoszą wtedy od 25°C do nawet 30°C. Wiosną i jesienią na wyspie Brać panuje także dobra pogoda, a zimy są stosunkowo łagodne. Termometry wskazują zwykle średnio 10°C, choć słupek rtęci często podnosi się nawet do 15°C.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.