Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

Korcula Last Minute

Zarezerwuj oferty z datą wyjazdu do 8 tygodni od dziś

Last minute Chorwacja Korcula
Flaga Państwa

Last minute Chorwacja Korcula

Wakacje last minute na Korculi, najpiękniejszej wyspie Chorwacji Dlaczego warto odwiedzić wyspę Korcula?

Wyspa Korcula posiada aktualnie status najpiękniejszego miejsca na całym Wybrzeżu Dalmatyńskim! Zdecydowanie największe wrażenie robią tu bajeczne plaże wraz z malowniczymi zatokami, a także turkusowe Morze Adriatyckie. Mało tego, wyspa bogata jest również w zapierające dech w piersi… zabytki. Korcula porośnięta jest bujną roślinnością śródziemnomorską, co tworzy idealny klimat do odpoczynku. Chcesz bez liku delektować się prawdziwym, bałkańskim klimatem? Wybierz last minute na chorwackiej wyspie Korcula!

Last minute w „małym Dubrowniku”

Dlaczego Korcula zwana jest małym Dubrownikiem ? Otóż, podobnie do słynnego chorwackiego miasta, posiada równie kręte i brukowane uliczki, w których czas się dosłownie… zatrzymał. Nieco skomplikowana historia regionu odbija się w tutejszych zabytkach oraz architekturze – jeżeli więc jesteś miłośnikiem historycznych niuansów, Korcula będzie idealną destynacją na Twoje wakacje last minute! Będąc w stolicy wyspy, zajrzyj na główny plac z katedrą św. Marka na czele. Warto będzie zobaczyć również Muzeum Miejskie i zapoznać się nieco bliżej z historią domu Marco Polo. Przy okazji, wybierz się również do jednej z lokalnych winiarni i zasmakuj lokalnej oliwy. Koniecznie zabierz jedną z powrotem do Polski!

Co jeszcze można robić na Korculi?

Wyspa Korcula to doskonałe miejsce na wakacje zarówno dla ludzi szukających przyjemnych i cichych zatoczek, jak i tych uwielbiających bałkańskie… historie. Kameralne plażyczki, egzotyczna roślinność i sympatyczni mieszkańcy wyspy sprawią, że Twój wypoczynek będzie beztroski i… na zawsze zapadnie Ci w pamięć! Z wyspy Korcula możesz wybrać się również statkiem, prosto na pobliską wyspę Proizd – znajduje się ona ok. 30 minut od Korculi. Nie ma na niej tłoku nawet w sezonie, więc będzie to idealna odskocznia dla turystów uwielbiających błogą ciszę, kameralne miejsca i… krystaliczną wodę! Chcesz poznać chorwackie życie od tej najlepszej, najpiękniejszej strony? Wybierz ofertę last minute na wyspę Korcula i oddaj się bezgranicznie… błogiemu lenistwu!

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem