All inclusive Chorwacja

Słoneczne all inclusive na Riwierze Makarskiej

Położona u podnóża majestatycznych gór Biokovo, Makarska Riwiera to jeden z najpiękniejszych regionów Chorwacji, chętnie odwiedzane co roku przez rzesze turystów. Nic dziwnego, skoro panuje tu niezwykle przyjemny śródziemnomorski klimat, słońce świeci niemal 24h na dobę, a temperatury powietrza latem osiągają 30 stopni. Średnia temperatura morza to 17 stopni w maju, do 23 stopni w sierpniu. Jednak również wrzesień czy październik są dobrym terminem na wakacje all inclusive. Na miejscu będzie na pewno mniej tłoczno, a morze przywita was wciąż gorącą wodą (21 stopni). Innym wielkim skarbem regionu są góry. Masyw Biokovo urzeka swym majestatem, strzegąc dzielnie wszystkich osad, które zbudowane zostały u jego podnóża. Stanowi też popularny cel wędrówek górskich. To wszystko sprawia, że Makarska posiada unikalny mikroklimat i niezwykle czyste powietrze.

Dziesiątki plaż do wyboru – all inclusive na Riwerze Makarskiej

Makarska Riwiera obfituje w przepiękne plaże. Coś dla siebie znajdą zarówno fani złocistego piasku, jak i żwirkowych, malowniczych wybrzeży. Numerem jeden wielu przewodników jest plaża Punta Rata w Breli. Plaża ta idealnie łączy w sobie żwirkowe i piaszczyste podłoże. Do tego otoczona jest lasem sosnowym, który zapewni schronienie nawet w najgorętsze dni. Wokół plaży znajdziecie zaś sporo restauracji, kawiarni, barów czy sklepików, co czyni Punta Ratę idealnym miejscem na odpoczynek z rodziną. All inclusive na Riwierze Makarskiej to także okazja, aby odwiedzić plaże w Tucepi, m.in. Nugal. Położona u podnóży wielkich ścian skalnych i urwisk, plaża ta znajduje uznanie wśród naturystów. Plaże w Promajnie są zaś często wybierane przez rodziny z dziećmi. Głównie ze względu na panujący tu spokój i duże ilości cienia.

Moc atrakcji – all inclusive na Riwierze Makarskiej

Jeśli zapragniecie zmienić na chwilę otoczenie, możecie z plaż udać się na zwiedzanie okolicy. Sama Makarska jest urokliwą miejscowością o zabytkowej zabudowie. Warto zobaczyć tu rynek, na którym znajdziecie plac renesansowego poety Andrije Kačića-Miošića. Udajcie się również do barokowej katedry św. Marka z XVIII w. Niedaleko centrum zaś, znajdziecie kościół i klasztor Franciszkanów, w którym swoją siedzibę ma Muzeum Muszli. Zgromadzone w nim muszle z całego świata czynią z muzeum sporą atrakcję dla dzieci, jak i dla dorosłych. Makarska Riwiera obfituje w wiele ciekawych i urokliwych miejsc, których nie sposób tu wymienić. Najlepiej odwiedzić je samemu podczas wczasów all inclusive!

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon