WAKACJE W Vis

26.09.2019 (czwartek)
Śniadania i obiadokolacje
objazd i wypoczynek
Nie wymagany paszport
2 487 zł2 337 zł
za os. / 8 dni

Wycieczka posiada inne długości pobytu dla innych terminów

Nie wymagany paszport

Ciekawi wakacji w Vis?

Vis:

Państwo:
Chorwacja
Waluta:
HRK
Wakacje w Chorwacji to nie tylko relaks w promieniach upalnego słońca na jednej z cudownych plaż wybrzeża Adriatyku. Wakacje w Chorwacji to także możliwość poznania jej przepięknych wysp, do których należy m.in. Vis. Niewielka wyspa uważana za najbardziej odizolowany zakątek tego kraju i jedno z najbardziej dziewiczych miejsc na Adriatyku zachwyca śródziemnomorską przyrodą i urokiem niewielkich miejscowości. Co warto zobaczyć na Vis? Przede wszystkim Komiżę – małe miasteczko z typową, chorwacką zabudową, gdzie można skosztować także lokalnej kuchni. Ogromną atrakcją jest również Błękitna Jaskinia, do której wpływa się łodziami, by zachwycić się świetlnym spektaklem tworzonym przez promienie słońca.

Zobacz również oferty w innych regionach Vis: Brać, Dalmacja, Dubrovnik, Dubrownik, Hvar, Istria, Kastelanska Riwiera, Korcula, Krk, Makarska Riwiera, Mljet, Mljet i Lastovo, Orebić, Pag, Płw. Peljesac oraz informacje o Vis.

Opinie o Vis

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego regionu

Pogoda w Vis

Na położonej na Adriatyku chorwackiej wyspie Vis pogoda jest świetna nie tylko latem, ale także w maju i wrześniu. W najcieplejszym lipcu termometry mogą wskazywać nawet 30°C, ale wiosną i jesienią temperatura w Vis spada niewiele – zwykle do ok. 16-18°C.Zimy są bardzo łagodne i trwają krótko, ale pomiędzy listopadem, a lutym mogą częściej występować deszcze.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.