Santorini

Santorini

Akritori, Santorini

Santorini

Fira, Santorini

Mykonos

Kreta

Santorini

Co wyrosło na wulkanie - Cyklady przylot do Aten

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Z wyspy na wyspę - promem przez Cyklady • Grecja - jak z pocztówek • Fira - fascynujące widoki na kalderę • zachód słońca w Oia • Święta wyspa Delos • Mykonos - grecka Wenecja • Naxos - zamek i stare miasto • Paros - stolica Parikia i urokliwa Naoussa • turkusowe morze, bajeczne zatoczki i piękne plaże

Terminy i ceny wycieczki 0

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Przelot do Aten samolotem rejsowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie spotkanie z pilotem i transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. (Trasa ok. 30 km).

Dzień 2

Po wczesnym śniadaniu (możliwy breakfast box) transfer do Pireusu, a następnie przeprawa promowa na Naxos . To największa spośród cykladzkich wysp. Znakiem firmowym Naxos jest Portara - kamienny portal Świątyni Apollina (VI w. p.n.e.), który wita przybyłych do portu. Następnie udamy się na piesze zwiedzanie stolicy wyspy - Naxos Chora. Zobaczymy przepiękne stare miasto, pełne wąskich uliczek, małych sklepików i tawern oraz zamek wenecki, gdzie wciąż jeszcze mieszkają ludzie. To właśnie stąd Marco Sanudo rządził wyspą w imieniu Wenecjan. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Czas wolny na plażowanie, wypoczynek lub indywidualne zwiedzanie wyspy. Wyspa jest dość duża, ale poruszanie się po niej nie jest skomplikowane. Polecamy wizytę na jednej z atrakcyjnych plaż w okolicy miasta Naxos np. Agios Georgios, Plaka lub Agia Maria.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/***- położone są zwykle poza centrami miast. Pokoje: wygodnie urządzone, 2 - osobowe, wszystkie z łazienkami i wc. Klimatyzacja w cenie pokoju. Do dyspozycji gości: w hotelu z reguły restauracja i bar. Wyżywienie: śniadania kontynentalne, za dopłatą kolacje w postaci bufetu lub serwowane, w zależności od hotelu. Kategoria lokalna: B, C. Przykładowe obiekty na każdej z wysp:
- Santorini: hotel Albatros - www.hotel-albatros.gr
- Naxos: hotel Sagterra - www.sagterra.com  
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Aten, powrót z Santorini, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, transfery hotel - port - hotel, przeprawy promowe, zakwaterowanie (1 rozpoczęta doba hotelowa w Atenach, 3 rozpoczęte doby hotelowe na Santorini, 4 rozpoczęte doby hotelowe na Naxos, w hotelach, śniadania (8), opiekę polskiego pilota/rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu i przewodników, wycieczek fakultatywnych, indywidualnego zwiedzania wysp, pozostałych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie wynosi ok. 108 EUR/os.
Cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, wynoszącego ok. 12 - 17 EUR/pokój za tydzień. Podatek płatny będzie u pilota lub w recepcji przed zakwaterowaniem. Wysokość podatku uzależniona jest od standardu hotelu: hotel 2* - 0.5 EUR/pokój/noc, hotel 3* - 1.5 EUR/pokój/noc, hotel 4* - 3 EUR/pokój/noc.
Uczniowie i studenci proszeni są o zabranie legitymacji.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Grecji! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon