Wczasy w Curacao - co musisz wiedzieć?

  • O Curacao
  • Opinie
  • Pogoda
Flaga Curacao

Curacao

Stolica:
Willemstad
Waluta:
ANG
Powierzchnia:
444 km2
Liczba ludności:
149 679

Rajskie plaże ze zjawiskowo białym piaskiem, luksusowe hotele z formułą all inclusive, magiczna flora i fauna, zarówno nad, jak i pod wodą, bogactwo nocnego życia… prawdziwy karaibski eden. Takie właśnie jest Curacao. Jeśli ta nazwa kojarzy Ci się wyłącznie ze słynnym napojem alkoholo-wym, koniecznie musisz wybrać się na malowniczą wyspę na Morzu Karaibskim, by odkryć coś zu-pełnie nowego. Zdecydowanie warto: karaibski rejs czy wycieczka objazdowa, której jednym z celów będzie Cura-cao (i np. Willemstad z portem i starówką wpisanymi na listę UNESCO) przyniesie Ci całą moc relaksu i świetnej zabawy. Zarezerwuj – również na last minute – i odwiedź miejsce, gdzie lato trwa cały rok!

Opinie o Curacao

Curacao
4.0 /6

Curacao

Zupełnie inny charakter miejsca niż Kolumbia i Panama , Bardzo europejski charakter , mało egzotyki , ładne plaże , ciekawa stolica inna niż Kartagena
Dodał(a):
Leszek , 24.02.2020
4.0/6 Ocena ogólna Curacao

Pogoda w Curacao

Pogoda na Curacao – największej wyspie tzw. Wysp Zawietrznych na Karaibach, jest doskonała właściwie przez cały rok, co zresztą zachęca turystów do spędzania urlopów na jej rajskich plażach. Wysokie temperatury są tutaj stałe (ok. 29°C), a różnica pomiędzy najwyższą i najniższą średnią w skali roku wynosi jedynie ok. 3°C. W październiku, listopadzie i grudniu występuje najbardziej wilgotny okres, kiedy to odnotowuje się duże opady – średnio ok. 100 mm w ciągu miesiąca.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon