Obiekt
Pokoje
Hotel dysponuje ponad 200 pokojami. Wygodnie urządzone pokoje standardowe, mieszczące się w willach (możliwość dostawki dla osoby dorosłej lub dwójki dzieci - rozkładana sofa lub łóżko). Wszystkie wyposażone w łazienkę (wanna lub prysznic, WC, suszarka do włosów), telefon, mini bar (płatny), zestaw do parzenia kawy/herbaty, indywidualnie sterowaną klimatyzację, oraz balkon lub taras. Łóżeczko dla niemowląt bezpłatnie - wymagane wcześniejsze zgłoszenie.Internet
Bezpłątne WiFi dostępne w restauracjach a'la carte. Na terenie lobby oraz w pokojach można dokupić internet - płatny (ok. 20€ za tydzień).
Kategoria lokalna
****
Strona www
Wyżywienie
All Inclusive obejmuje: śniadania (08:00-10:00), obiady (12:00-14:00) oraz kolacje (20:00-22:00) serwowane w restauracji głównej w formie bufetu. W niskim sezonie lunche mogą być podawane a la carte - wybór z menu. Ponadto w godz. 15:00-17:00 serwowane są lody w barze a la carte. W ciągu dnia dostępne są lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe (10:00-24:00) w barze przy basenie oraz w barze a la carte. Program nie obejmuje świeżo wyciskanych soków, importowanych alkoholi, niektórych typów kawy.
Program sportowy i animacyjny
Bezpłatnie dostępne są: korty tenisowe (oświetlenie i sprzęt płatne dodatkowo), siatkówka i koszykówka (opłata za piłkę) oraz aquapark, a za dopłatą: zabiegi na ciało w spa, sauna oraz masaże. Dla dzieci - brodzik, mini aquapark oraz plac zabaw.
Dodatkowe informacje
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7,10,11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny na Cyprze trwa od połowy czerwca do końca sierpnia.Kategoria lokalna 4
Wakacyjna wioska z dobrze zagospodarowanym ogrodem oraz wygodnym programem All Inclusive. Szczególnie polecana osobom ceniącym spokojny wypoczynek, a także rodzinom wypoczywającym z dziećmi.
3 godz. 5 min.
Bezpośredni
Wypoczynek
All inclusive
Polski rezydent
W cenie
W cenie
Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7,10,11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Rozległy kompleks wypoczynkowy położony, w malowniczym, egzotycznym ogrodzie, w niewielkiej miejscowości Alsancak - ok. 12 km od centrum Kyrenii (raz dziennie kursuje płatny bus hotelowy). Lotnisko w Larnace oddalone jest o około 90 km.
Mapa
Obiekt oddalony od piaszczystej plaży o ok. 5 km (dojazd bezpłatnym busem hotelowym kilka razy dziennie). Leżaki i parasole na plaży - bezpłatne (brak ręczników plażowych).
Hotel składa się z kilkunastu willi oraz budynku głównego. Recepcja 24 - godz., sejf w recepcji (za dodatkową opłatą), punkt wymiany walut, mini market, pralnia. Hotel posiada restaurację główną, bar w budynku głównym, bar przy basenie oraz (płatne dodatkowo) restaurację a'la carte. Goście mogą korzystać z 4 rozległych basenów zewnętrznych, brodzika dla dzieci (wydzielonego z jednego z basenów głównych) oraz mini aquaparku (4 zjeżdżalnie), otoczonych tarasem słonecznym. Leżaki i parasole przy basenach - bezpłatne ( ręczniki kąpielowe dostępne w recepcji - depozyt ok. 5 eur.).
Obiekt
Wyżywienie
Szczegóły lotu
Program sportowy i animacyjny
Atrakcje regionu
Inne hotele w regionie
Dodatkowe informacje
Bagaż
rejestrowany i podręczny
Transfer
lotnisko-hotel-lotnisko
Ubezpieczenie
podstawowe
Opieka
rezydenta
5.0/6 (75 opinii)
Atrakcje dla dzieci
Obsługa hotelowa
Plaża
Pokój
Położenie i okolica
Rezydent
Sport i rozrywka
Wyżywienie
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Zdjęcia klientów (160)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt w okresie 22-29 maj w hotelu Riverside Garden Resort oraz całą organizację imprezy ze strony biura Rainbow oceniam bardzo wysoko. Na wstępie pragnę zaznaczyć że zdjęcia z oferty nie odzwierciedlają piękna tego miejsca. Hotel położony w przepięknej, wręcz bajkowej scenerii, w rozległym ogrodzie z różnorodną roślinnością, pokoje duże, wygodne i komfortowo urządzone w willach. Jedzenie pyszne, szczególnie w restaruracji a la carte. Baseny czyściutkie, łącznie jest ich 5+brodzik. Dużą atrakcją dla dzieci jest mini aquapark i plac zabaw. W maju nie było co prawda żadnych animacji, ale od czerwca podobno rusza dopiero sezon. Plaża hotelowa urokliwa, położona w zatoczce, zaledwie kilka minut drogi hotelowym busem, który kursuje 4 razy dziennie. Dla nas nie było to problemem, gdyż na 7 dni pobytu przy chęci zwiedzenia wyspy na plaży jest się 2-3 razy. Z wycieczek fakultatywnych polecam rejs statkiem (uwaga na meduzy) oraz wycieczkę do portu i ruin twierdzy w Kyrenii. Dużym zaskoczeniem dla nas był również catering na pokładzie tureckich linii Tailwind co nie zdarza się w przypadku krajowych linii czarterowych. Gorąco polecam Cypr Północny jak i hotel Riverside Garden Resort!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polejam zarówno parom jak i rodziną z dziećmi
Inne hotele dostępne w tym samym regionie