Opinie klientów o Bahia Principe Grand El Portillo

5.5 /6
82 
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.1
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.8
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
4.0
Sport i rozrywka
5.2
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

2.5/6

Jan i Barbara 18.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Powrót po 7-miu latach

Po siedmiu latach wróciliśmy z żoną do Bahia Principe Grand El Portillo pamiętając jak wspaniałe wakacje tu spędziliśmy. To nasz dziesiąty pobyt w Dominikanie Niestety z tamtego okresu pozostali tylko mili ludzie i piękna plaża. Reszta usług to bardzo duży zawód. Na plaży leżak koło leżaka, ciasnota okrutna. Pokoje stare ze szparami w drzwiach wejściowych ,takimi ,że jaszczurki spacerowały w obie strony. Ręczniki pamiętające biel sprzed 7-miu laty. Jedzenie , które tak miło wspominaliśmy , poszło w zapomnienie. Jak więzienna garkuchnia. Talerze trzeba było przebierać aby natrafić na czysty, jaja sadzone robione na zapas , strzelone do wspólnego pojemnika( wiadomo jak wyglądały) , pomidory zielone ,owoce często niedojrzałe. Podawane posiłki bardzo mało estetyczne. Kiedyś ,każdy dzień w jadłospisie, to dzień tematyczny. Dzisiaj wiecznie to samo i recykling. Ponadto, cena jaką zapłaciliśmy ,łącznie z dopłatą ,a le po bonifikacie ,za dwa tygodnie to 25 tys. W przeliczeniu na euro zapłaciliśmy o 1 tys. euro więcej nie dwie pary jadące z Frankfurtu z niemieckiego TUI za pobyt trzytygodniowy. To albo brak umiejętności negocjacji albo nadmierna pazerność Rainbow. W ubiegłym roku za pobyt w znacznie lepszych warunkach , także z dopłatą do klasy przelotowej premium zapłaciliśmy 16 tys. Teraz o 56 % więcej . Podsumowując, należy rozglądać się za propozycjami z biur turystycznych naszym wszystko jedno których sąsiadów,

2.0/6

BEATA, Pieńsk 06.03.2022

hotel 3*

Tylko plaża zasługuje na uwagę. Jest naprawdę przepiękna. !!! Hotel stary. Pokoje zniszczone, słabo wyposażone... Ściany w pokojach tak cienkie, że słychać sąsiadów obok jak rozmawiają... Mini-bar ... żarcik !!! Brak ekspresu do kawy, czajnika do gotowania wody.... a kawa w restauracji okropna, o herbatę nie mogłam się doprosić. Na basenie bardzo głośno. 3-4 głośniki i z każdego huczała inna muzyka. Koszmar. Acha... rezydent nieobecny... Nie odbiera telefonów. Nie polecam.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem