Opinie klientów o Dubaj i Abu Zabi - orientalny eliksir

5.4 /6
193 
opinie
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.5
Transport
5.7
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Joanna 27.02.2024

Pozytywnie aż za bardzo 🙈

Decyzja o wyjeździe zapadła w zeszłym roku. Więc do końca lutego ciężko było doczekać. Rainbow jest świetnym organizarotem! W Dubaju na lotnisku czekał na nas rezydent/przewodnik. Pomocny, kompetentny, z ogromną wiedzą, znający odpowiedź na każde nasze pytanie, wesoły, niezmordowany, świetny organizator - p. Łukasz. Program wypełniony na max- a atrakcjami. Nam nawet dodatkowo i w wolnym czasie udało się wjechać na Dubai Frame oraz na The View at the Palm ( powrót do hotelu taxi na własną rękę, które są dostępne przy każdej atrakcji turystycznej). W moich planach było jeszcze zwiedzenie Future Museum Dubai ale było akurat nieczynne. Polecam gorąco wycieczkę, a podróżowaliśmy rodzinnie ale młodzież również zachwycona. Naprawdę warto

6.0/6

Andrzej, Częstochowa 15.11.2019

To dla tych o lubią i potrafią dostrzec piękno i radość.Jeden z najlepszych moich wyjazdów.

Jeden z najlepszych moich wyjazdów. Można było wypocząć, bardzo wiele zobaczyć i wszystko spokojnie, profesjonalnie zorganizowane. Bardzo duża w rym zasługa pilota Karola, który mając ponad przeciętna wiedzę, potrafi wszystko perfekcyjnie ogarnąć. Polecam Andrzej G.

6.0/6

GRZEGORZ, SZCZECIN 15.11.2023

polecam

Bardzo udany wyjazd! transport lokalizacja oraz program dopracowany w szczegółach ! przewodnik pilot bardzo pomocny !

6.0/6

Monika K.-B. 16.10.2019

Wszystko ekstra!

Ogolnie wszystko super, naprawde nie ma do czwgo sie przyczepoc, no moze poza tym ze punkt "flamingi" jest zupelnie niepotrzebny... strata czasu, zamiaat niego lepiej wlaczyc "tanczacw fontanny" wieczorem.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem