Egejska Odyseja - Rejs

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.1 /6 ( 31 opinii ) -45% 100%
Wycieczka samolotem
Rejs statkiem - Mykonos - grecka Wenecja • Santorini - krater wulkanu • Rodos - średniowieczny Pałac Wielkiego Mistrza • Kreta - Pałac króla Minosa w Knossos • Kusadasi - starożytne miasto Efez • Ateny i Akropol • Epidavros, Mykeny i starożytny Korynt

Terminy i ceny wycieczki 17

3 329 zł
( za osobę / 8 dni )
3 704 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 02.06.2018

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 5

5.1 /6 (29 opinii)
Sea and Sun
Grecja, Loutraki
Bez wyżywienia
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

Kanelli Beach
Grecja, Delfy
All Inclusive light
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+434 zł / za osobę 7 dni

5.1 /6 (111 opinii)
Pappas
Grecja, Loutraki
All Inclusive light
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+447 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na lotnisku w Warszawie. Przelot do Patry w Grecji samolotem charterowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie do Grecji spotkanie z pilotem, następnie przejazd do hotelu, czas wolny na odpoczynek, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Olimpii, miejsca najważniejszych igrzysk antycznej Grecji. Zwiedzimy gimnazjon i palestrę, gdzie przygotowywali się sportowcy do zawodów, pracownia Fidiasza, w której powstał jeden z 7 cudów świata - Zeus Olimpijski oraz Altis, czyli święty gaj oliwny ze Świątynia Zeusa i Hery oraz Stadion Olimpijski. Przejazd do Aten. Zobaczymy wzgórze Akropolu zwieńczone ruinami Partenonu - Świątyni Ateny Partenos (dziewicy) zbudowanej przez słynnego ateńskiego architekta Kallikratesa, monumentalna brama Propyleje, świątynia Ateny Nike oraz Erechtejon ze słynnym krużgankiem. Zwiedzanie wzgórza zakończymy w Muzeum Akropolu. Zwiedzanie zakończy spacer po Place, tradycyjnej dzielnicy Aten. Wieczorem, dla chetnych wieczór grecki. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele*** - (3 rozpoczęte doby hotelowe) - wszystkie zlokalizowane nad morzem, część hoteli z basenem.
Pokoje: wygodnie urządzone, 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienką i wc, z klimatyzacją, telefonem, TV i balkonem.
Statek: LOUIS, AQUAMARINE, CELESTYAL OLIMPIA, ORIENT QUEEN lub inny o analogicznym standardzie - (4 rozpoczęte doby hotelowe) - nowoczesny statek wycieczkowy składający się z 7,8 pokładów, ma 160-195 m długości, ponad 20 m szerokości.
Kabiny: 364-524 kabiny o różnej wielkości i standardzie.
- Kabiny 2 - osobowe - z łazienką, telefonem, regulowaną klimatyzacją, muzyką (istnieje możliwość rezerwacji kabin 3- i 4- osobowych.).
- Kabiny 3 - osobowe - wyposażone są w 2 pojedyncze łóżka lub jedno małżeńskie oraz jedno łóżko górne.
- Kabiny 4 - osobowe - posiadają 2 łóżka pojedyńcze lub jedno podwójne i 2 łóżka górne.
Kabiny znajdują się na pokładzie Bahaia lub Adria.
Część z nich stanowią kabiny zewnętrzne, z oknem, druga część, to kabiny wewnętrzne.
Do dyspozycji gości
Do dyspozycji gości: winda, jadalnia, bary, salony, dyskoteka, kafeteria, kasyno, basen, jacuzzi, centrum fitness, fotograf, sklepy duty-free, opieka lekarska.
Wyżywienie
Hotel: śniadania i obiadokolacje
Statek: śniadanie, lunch, kolacja, nielimitowane napoje alkoholowe (w tym firmowe alkohole, koktajle i drinki) oraz bezalkoholowe.Uwaga! Fotograf oraz atrakcje wykraczające poza program animacyjny oraz napiwki są dodatkowo płatne.
Wizy
Realizacja wycieczki odbywa się na podstawie paszportu.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem charterowym do Patry, opłaty lotniskowe, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie podczas objazdu (3 rozpoczęte doby hotelowe), na statku (4 rozpoczęte doby hotelowe), wyżywienia podczas objazdu: śniadania i obiadokolacje, wyżywienie podczas 4-dniowego rejsu: śniadanie, lunch, kolacja, nielimitowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe podczas rejsu, opiekę polskiego pilota, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Asisatnce i bagaż). Dla klientów, którzy wybrali dodatkowy tydzień pobytu: 7 noclegów w wybranym hotelu oraz wyżywienie jak w opisie obiektów /sekcja Peloponez/.

Cena podstawowa nie obejmuje: dodatkowych wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu i przewodników w Atenach i na Peloponezie, dodatkowych posiłków, napiwków na statku oraz innych wydatków osobistych. Koszt biletów wstępu, lokalnych przewodników oraz wycieczki do Efezu i  Santorini: ok. 144 EUR/os płatne na miejscu.
Uczniowie i studenci proszeni są o zabranie legitymacji.
Cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, którego wprowadzenie zapowiedziano na I kwartał 2018 i którego wysokość szacuje się na 4-5 EUR za osobę za tydzień. Podatek płatny będzie obowiązkowo w recepcji przed zakwaterowaniem.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.1/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/egejska-odyseja-rejs/zakwaterowanie-gss
Egejska Odyseja - rejs Zapraszamy Państwa na fascynujący rejs po wspaniałych zakątkach Grecji i Turcji. Wyprawa zaczyna się na północy Peloponezu, w Patrze, by zaraz przenieść się do największego greckiego portu w Pireusie, skąd wypłyniemy na pełen wrażeń i niesamowitych przeżyć rejs. Przygodę rozpoczniemy od wyspy Mykonos - najbardziej charakterystycznej wyspy archipelagu Cyklad z białymi domami, setkami kaplic i licznymi wiatrakami. Następnie zawitamy do tureckiego Kusadasi, skąd przeniesiemy się na najpiękniejszą z małych wysp Dodekanezu, czyli Patmos, a następnie udamy się na Rodos - wyspę Słońca. W drodze powrotnej zatrzymamy się na największej greckiej wyspie - Krecie oraz na najpiękniejszej - Santorini. Wycieczka zakończy się w Atenach, gdzie będzie można zwiedzić zabytki starożytnego miasta. Podczas rejsu wygodnym i komfortowym statkiem będą Państwo mogli korzystać z kąpieli słonecznych i wypoczynku przy basenie. Ponadto każdego dnia można korzystać z licznych atrakcji organizowanych przez załogę statku!
 
 
 
5.1 Ocena ogólna tej wycieczki
5.6
Program wycieczki
5.4
Pilot
5.0
Transport
4.5
Zakwaterowanie
4.9
Wyżywienie
5.1
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.