Opinie klientów o Egzotyka Light - Kuba - Varadero

3.8 /6
15 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.3
Intensywność programu
4.2
Obsługa hotelowa
3.5
Pilot
5.1
Plaża
5.0
Pokój
3.8
Położenie i okolica
4.9
Program wycieczki
5.0
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
3.9
Transport
5.4
Wyżywienie
4.3
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.5/6

Wiesia 08.04.2014

Palma Real

Byliśmy przed sezonem, dlatego nigdzie nie było tłoku. Hotel blisko plaży.

3.5/6

Warto -Jacek 20.12.2016

Super lokalizacja

Położenie hotelu na specyfike Kuby bardzo atrakcyjne jeżeli chcemy żeby coś się działo i było wmiarę blisko [plaża,sklepy,kluby,festyny]a jednocześnie możliwość odcięcia się od tego w/w zgiełku.

3.5/6

Małgorzata, Bydgoszcz 25.01.2018

Kuba light

Hotel Be Live Turquesa - duży, z własną plażą, pokoje obszerne, aczkolwiek widać ząb czasu, zmęczenie materiału i stęchlizne; może to efekt niedawnego huraganu jaki ich dotknął?! Jedzenie bardzo urozmaicone; codziennie animacje i wieczorne atrakcje, obsługa miła i uśmiechnięta. Jednak perełką były dwa dni wycieczek do Hawany i Trinidad z pilotem Marcinem Chudym, ciekawe opowieści i interesujący harmonogram wyjazdu. Polecam dodatkową wycieczkę katamaranem.

3.5/6

Ela 29.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Kuba light

Jeśli chodzi o organizację wycieczek to jest wiele do poprawy 1. Tuż przed wylotem kolejka po odbiór wizy trwała godzinę, wizy trzeba było wypełniać samemu mimo podawanych wcześniej danych do RB, każde ponowne wydanie wizy to koszt 200 zł 2.. Na stronie RB napisane jest że mają się odbyć w ciągu pierwszych dni po przyjeździe, po czym na miejscu okazuje się, że są to zupełnie inne dni. ( Koliduje to z wycieczkami zaplanowanymi na własną rękę) 3. W Havanie w restauracji na obiad czekaliśmy dwie godziny 4. Bardzo mało czasu wolnego w starym mieście 5. Śniadanie na wycieczce to jeden suchy tost ( trzeba wziąć swój prowiant) 6. Plus to sympatyczne Panie pilotki , sprawny autokar , profesjonalni i punktualni kierowcy.
120212225
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem