Opinie klientów o Egzotyka Light - Kuba - Varadero

3.8 /6
15 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.3
Intensywność programu
4.2
Obsługa hotelowa
3.5
Pilot
5.1
Plaża
5.0
Pokój
3.8
Położenie i okolica
4.9
Program wycieczki
5.0
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
3.9
Transport
5.4
Wyżywienie
4.3
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.5/6

ARKADIUSZ MACIEJ, LESZNO 11.12.2018
Termin pobytu: listopad 2018

Mogło być znacznie lepiej

Moż towina reżimu?

3.0/6

Robert 17.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Potrzeba dużo dystansu...

Hotel Iberostar bella vista. Obiekt dla mało wymagających gości. Wyżywienie w miarę możliwości które panują w kraju. Ciągle kolejki nawet po łyk wody. Pobieranie dodatkowej kwoty od klientów 115 euro podczas objazdu egzoryka light to kpina. Jest to cena za bilety wstępu oraz napiwki oraz przewodnika (podczas 2 dniowej wycieczki wchodziliśmy do jednego muzeum gdzie cena wstępu wynosiła na miejscu ok 1 dolara. Przewodnik nawet nie wchodził, żeby coś opowiedzieć.

3.0/6

Justyna, Plichtów 20.12.2016

Hotel bardzo średni

Hotel bardzo przeciętny. Pokoje duże i z tarasem, fajna lokalizacja hotelu - to chyba jedyne plusy. Nie polecam. Lepiej dopłacić i mieć większy komfort.

3.0/6

Joanna z Wrocławia 12.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Kuba Light -rzeczywiście Light

Stare miasto w Hawanie to zdecydowanie miejsce warte uwagi. Kolorowe budynki, stare amerykańskie samochody. Warto się nimi przejechać. Wrażenia gwarantowane. Miasto ma swój urok. Polecam zobaczyć ,pospacerować po wąskich uliczkach. Należy uważać na ludzi ponieważ są trochę natarczywi, proszą o pieniądze, słodycze , leki ale tam to jest na porządku dziennym. Trynidad natomiast mnie nie zauroczył a wręcz nawet pozostał niesmak. Wycieczka naciągana która trwała cały dzień a nic ciekawego nie zobaczyliśmy. Na obiad czekaliśmy ponad 2 godz. Wszędzie ludzie którzy są nachalni i wręcz bezczelni. Chodzą za turystami prosząc a wręcz nawet wymuszając pieniądze, słodycze i leki. Zaglądają do toreb. Dzieci bijące się o każdą rzecz wyrywające sobie nawzajem słodycze. Ale tego uczą turyści. Moja rada nie dawać niczego choć bardzo ma się ochotę im pomóc. Miasteczko może ma swój urok ale przyćmił go krzyk, wrzask i nachalność mieszkańców. 4 godz. jazdy autobusem a wrażeń zero. Nie polecam.
121222325
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem