Egzotyka Light – Oman

5.2/6 (11 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Egzotyka Light – Oman
Galeria (15)
Egzotyka Light – Oman
Egzotyka Light – Oman
Egzotyka Light – Oman
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
1.6
Pilot
5.8
Program wycieczki
5.2
Transport
4.1
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Lidia, Warszawa (pobyt początek maja 2022) 05.03.2022

Zachwycający Oman

Jak na 2 dni zwiedzania program interesujący i mało męczący, lekki i przyjemny. Mali, jak i starsi spokojnie dali radę :) Trafiliśmy na super przewodnika p.Wojciech B., który chętnie dzielił się z nami swoją ogromną wiedzą na temat Omanu ale i całego Bliskiego wschodu. Lokalni przewodnicy również są bardzo pomocni i życzliwi.

6.0/6

Agata 04.03.2022

Zwiedzanie w delikatny sposób

Objazdówka ale naprawdę w wersji light : ) Dla kogo? Przede wszystkim dla osób, które chcą poznać choć trochę miejsce w które jadą, nie chcą siedzieć cały czas na plaży czy przy basenie, ale jednocześnie nie chcą lub nie mogą pojechać na pełnowymiarową objazdówkę. W programie są dwa dni zwiedzania, choć nie jest to jeżdżenie od rana do wieczora. Wyjazd jest rano (8:00/8:30), natomiast powrót koło 14:00. Dzięki temu dzień jest zaplanowany, można co nieco zobaczyć, ale jednocześnie nie jest to bardzo męczące. W programie myślę, że są najważniejsze i najciekawsze miejsca wokół Salali. Fajne są również wycieczki fakultatywne. Polecam zdecydowanie pana Wojtka jako pilota : ) Widać, że jest doświadczonym pilotem a jednocześnie bardzo dużo wie na temat Omanu, więc wielu ciekawych rzeczy można się od niego dowiedzieć. Poza tym jest bardzo pomocnym i sympatycznym człowiekiem : )
Pokaż więcej opinii (9)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem