Opinie klientów o Esencja Wietnamu

5.0 /6
35 
opinii
Intensywność programu
4.4
Pilot
5.0
Program wycieczki
4.9
Transport
5.4
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dominika, Kobyla Góra 21.01.2020

Wietnamczyki, sikunda i Klaudia :)

Pierwszy raz wybraliśmy się w podróż z Rainbow i jesteśmy bardzo zadowoleni! Wszystko dopięte na ostatni guzik! Mega sympatyczna i mająca wiedzę przewodniczka Klaudia, dobrze zorganizowany plan nie pozostawiający nudy, środki transportu na dobrym poziomie, zimna woda podawana w autobusie i wiele innych pozostawiają miłe wspomnienia, które pozostaną z Nami na długo czas ;) Już polecamy z czystym sercem biuro podróży Rainbow!

6.0/6

Bożena, Jola, Kasia, Irena 29.12.2023

Cudowny Wietnam

Bylam z grupą znajomych na przełomie listopada i grudnia 2023r. Wycieczka godna polecenia, nie jest zbyt męcząca. Pilot Pani Asia pokazała nam smaczki Wietnamu: zaprowadzilą na pyszną kawkę z jajkiem do lokalnej knajpki, na słynną train street w Hanoi, na market street food w Sajgonie. Wietnam to bogactwo smaków, cudowny street food i zachwycajaca przyroda w tym Zatoka Ha Long, warto pojechac też do Ninh Binh. Bardzo życzliwi miejscowi przewodnicy. Hotele w dobrej lokalizacji, smaczne śniadania. W hotelach było czysto, są w nich czajniki, suszarki. Rewelacyjny nocleg w delcie Mekongu. Minusem wycieczki był czarter a w zasadzie catering. Posiłki byly niesmaczne, włącznie ze spleśniałą kukurydzą, woda tylko niegazowana. Za catering odpowiada biuro i powinno postarać się aby przy 11 godzinnym locie i cenie wycieczki jakość posiłków była zdecydowanie lepsza chociażby z szacunku dla podrózujacych, którzy za to płacą. Polecam zabrać plaszcze przeciwdeszczowe, komarów raczej nie było, nie było też problemów z wymianą pieniedzy. Wietnamczycy bardzo zwracają uwagę na dolary nowych edycji, nie przyjmuja wydanych przed 2000r i zniszczonych.

6.0/6

Magda, Szczecin 31.12.2019

polecam- kto się zastanawia to niech jedzie

Jedna w lepszych objazdówek, na których byliśmy z Rainbow, ale przede wszystkim z powodu bardzo dobrze dobranego i niezbyt męczącego programu, każdy mógł zwiedzić miejsca w swoim tempie (może oprócz grobowca Ho Chi Mina pod eskortą i nadzorem idąc w szeregu) oraz perfekcyjnej organizacji i nadzoru pilota wraz z lokalnymi przewodnikami, choć ci czasem przeszkadzali i mieli trudności z doliczeniem się turystów

6.0/6

Jacek, Jaworzno 13.03.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Wspaniała azjatycka wyprawa

Wietnam to kraj, który wywarł na nas bardzo pozytywne wrażenie. Kraj piękny, pełen kontrastów, wspaniałe widoki, wyśmienite jedzenie i bardzo przyjaźni mieszkańcy. Nasz objazdówka rozpoczęła się od zatoki Ha Long. Piękne widoki, zwłaszcza rano jak jeszcze było delikatne zamglenie. Obrazy niczym z bajek. Hanoi, miasto o wielu twarzach. Tutaj powitał nas urok ulicznego jedzenia, ulica/torowisko z kafejkami i niesamowity teatr wodnych kukiełek. Ciekawym przeżyciem było zwiedzenie Świątyni Literatury, Jadeitowego Cesarza i mauzoleum Ho Chi Mina. Sajgon to był prawdziwy sajgon. Tyle wrażeń, że trudno opisać. Lokalny bazar pozwolił zrobić zakupy na cały wyjazd. Delta Mekongu i nocleg w gospodarstwie agroturystycznym to atrakcja jedyna w swoim rodzaju. Niezapomnianym przeżyciem zostanie nauka gotowania wietnamskich dań. I na koniec pobyt wypoczynkowy na Phu Quoc. To wyspa jedyna w swoim rodzaju. Obowiązkowa wyprawa najdłuższą kolejką świata do parku wodnego. Jedzenie na lokalnym "street foodzie" to niebiańskie doznania dla podniebienia. Nie da się wszystkiego opisać w tak krótkim tekście. Kraj piękny, chociaż ma jeszcze duży potencjał turystyczny do rozwinięcia. Ludzie mili, ( spotkaliśmy paru Wietnamczyków mieszkających w Polsce), ogólnie bezpiecznie, ceny do akceptacji.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem