WAKACJE W Korsyce

20.07.2019 (sobota)
objazd i wypoczynek
Nie wymagany paszport
3 194 zł3 044 zł
za os. / 8 dni
5 027 zł4 877 zł
za os. / 8 dni + 7 dni wypoczynek
Nie wymagany paszport

Ciekawi wakacji na Korsyce?

Korsyka:

Państwo:
Francja
Waluta:
EUR
Nazywana również Wyspą Piękna, Korsyka to prawdziwa perła Morza Śródziemnego. Należąca do Francji to miejsce, w którym możesz się zrelaksować, podziwiając urokliwą przyrodę, jak i zwiedzać urokliwe miasteczka, o niepowtarzalnym francusko – włoskim klimatem. Korsyka nieraz Cię zaskoczy! Wycieczka objazdowa zaś pozwoli poznać wyspę, która jest ojczyzną Napoleona od A do Z.
Niezwykłe winnice, malownicze plaże, zjawiskowe formacje górskie… zakochasz się od pierwszego wejrzenia! Nie wahaj się więc: Korsyka czeka na Ciebie także na last minute. Odkryj ją wspólnie z nami i przekonaj się, jak wyjątkowy jest to zakątek Europy!

Zobacz również oferty w innych regionach Korsyki: Alzacja-Szampania, Bretania, Lazurowe Wybrzeże, Normandia, Owernia, Paryż, Region Centralny - Dolina Loary oraz informacje o Korsyki.

Opinie o Korsyce

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego regionu

Pogoda na Korsyce

Ciepły, niezwykle przyjemny klimat na Korsyce sprawia, że to doskonałe miejsce na wakacje. Długie, śródziemnomorskie lato trwa tutaj od maja do połowy września, a w najcieplejszym okresie temperatura na Korsyce wynosi często 25°C-30°C. Zimą słupek rtęci oscyluje na poziomie 5°C-10°C, ale w styczniu i lutym mogą występować nieco częstsze opady deszczu.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.