Galapagos

Żółw Słoniowy, Galapagos

Guayaquil

Głuptaki, Galapagos

Wulkan Cotopaxi

Galapagos

Otavalo

Guayaquil

Mindo

Mindo

Quito

Lwy morskie, Galapagos

Galapagos

Legwan, Galapagos

Historia ewolucji

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
Wycieczka samolotem
Wyspy Galapagos - jedyne takie miejsce na Ziemi • Quito - kolonialna perła w Andach (2850 m n.p.m.) • wulkan Cotopaxi • Mindo - wyprawa do dżungli • niedocenione Guayaquil • rejs na Galapagos i przeloty lokalne w cenie

Terminy i ceny wycieczki 4

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Przelot samolotem rejsowym (z przesiadką w jednym z europejskich portów) do Quito. Po przylocie transfer do hotelu, odpoczynek po podróży. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Quito (druga najwyżej położona stolica na świecie), jednego z najpiękniejszych miast kolonialnych andyjskiej Ameryki. Miasto położone jest w dolinie Guaillabamba u stóp wulkanu Pichincha (4879 m n.p.m.). Z okresu kolonialnego datują się liczne i wartościowe zabytki tego miasta. Przejedziemy nową częścią miasta (panoramiczne zwiedzanie - pomnik Francisco de Orellana, droga konkwistadorów, panorama Guapulo (kościół z XVI w.), Uniwersytet Katolicki i Politechnika, parki El Ejido i Alameda, Dom Kultury Ekwadorskiej, bazylika i inne). Następnie przejedziemy do kolonialnej części miasta i zaczniemy zwiedzać najpiękniejsze i najlepiej zachowane Stare Miasto Ameryki Południowej - Plaza Grande, Pałac Prezydencki, Pałac Arcybiskupi, renesansowa Katedra z XVI w., renesansowy kościół i klasztor San Francisco z XVI w. - 1535 r., barokowy kościół La Compañía z początku XVII w. - 1605 r., zobaczymy także panoramę miasta z góry Panecillo. Wizyta na targu owocowym, gdzie będzie możliwość spróbowania egzotycznych owoców. Lunch w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu i nocleg. (Trasa ok. 60 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** - raczej nieduże, dobrze utrzymane hotele. Pokoje: wygodnie urządzone 2 - osobowe z łazienką (prysznic, wc, ręczniki). Dostawki na zapytanie.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje przelot samolotem rejsowym (z przesiadką w Amsterdamie lub Paryżu), przelot wewnętrzny Quito - Galapagos - Guayaquil, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach wg opisu w pokojach 2 os. (8 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie wg programu, program turystyczny, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, obsługę pilota w Ekwadorze, przewodników lokalnych, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie zawiera: biletów wstępu i napiwków. Koszt uczestnictwa w programie (lokalne opłaty, w tym bilety wstępu w Ekwadorze i opłata na Galapagos) - ok. 180 USD/os. od osoby, opłata lotniskowa na wyspie Baltra ok. 30 USD/os., zwyczajowe napiwki - ok. 35 USD/os.

Uwaga! Na miesiąc przed wylotem prosimy o uzupełnienie danych paszportowych w systemie Travella niezbędnych do wykupienia biletów na lot wewnętrzny.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon