Opinie klientów o Good Morning, Vietnam

5.4 /6
223 
opinie
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.3
Transport
5.3
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Zyta, CHOJNICE 15.12.2019

Polecam wszystkim tą wycieczkę

Wycieczka bardzo fajna, ciekawe miejsca, dobra organizacja, dobre wyżywienie, fantastyczny pilot KAROL,hotele na objeździe bez zarzutu, hotel na pobycie Pandanus ciekawy i wygodny. Ogólnie polecam tą wycieczkę

6.0/6

Jarosław, KROTOSZYCE 25.02.2018
Termin pobytu: listopad 2017

Ciekawy kraj Wietnam

Zawsze gdy dzieci zrobiły bałagan mówiło się,że zrobiły sajgon w mieszkaniu.Teraz wiem dlaczego.Bezkolizyjna jazda na motorkach w takiej ilości, wszystkich chyba zdziwiła. Dwa dni przed przylotem do Wietnamu tereny, które po kilku dniach zwiedzaliśmy,nawiedziła powódz,ale bardzo szybko wszystko było posprzątane.Widać jak bardzo pracowici są azjaci.Mokre ściany budynków wskazywały jak wysoki był poziom wody.Wszystkie miasta i zwiedzane w nich obiekty na długo pozostaną w pamięci.Wycieczka bardzo udana.

6.0/6

Mariola 23.02.2024

Niezapomniana i przepełniona uczuciami podróż

Na początku nie byłam zbyt dobrze nastawiona na tak pełny i bogaty program wycieczki, bo wydawało mi się, że będę bardziej zmęczona niż wypoczęta, ale nic bardziej mylnego. Każdy dzień mimo bardzo bogatego planu kończył się w takim czasie, że spokojnie resztę dnia można było spędzić według uznania i zdążyć odpocząć na kolejny pełen emocji dzień. Każdy punkt programu dostarczał innych wrażeń i innych przemyśleń. Od zachwycającej przyrody po piękne świątynie i obłędnie smaczne jedzenie. Zobaczyć jak powstaje prawdziwa perła, jedwab czy wyszywane ręcznie obrazy to bezcenne doświadczenie. Muzeum wojny w Wietnamie, to też miejsce na liście wycieczki, którego nie da się zwiedzić bez zobojętnienia. Zatoką Ha long która powala na kolana dosłownie wszystkich twardzieli. Nie da się opisać wszystkich tych miejsc ale żadnego bym nie pominęła. I oczywiście przewodnik Nikodem z ogromną wiedzą i darem przekazywania to właściwa osoba na właściwym miejscu. Nie zamęczał nas ani nie nudził był zawsze tam gdzie być powinien. Zawsze pomocny i zatroskany o swoich turystów :) Myślę, że plan jak i sama organizacja wycieczki na pełną 6.

6.0/6

Linas, Sakiay 11.03.2019

Bardzo donra podruz

Wsisko bylo bardzo dobze
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem