Opinie klientów o Good Morning, Vietnam

5.4 /6
238 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.3
Transport
5.4
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anita i przyjaciele 31.01.2019

Brawo rainbow

Cała wycieczka zorganizowana super.nie jest meczaca, zwiedzania sporo,ale tempo dostosowane do każdego,z nami były dzieci ,i osoby starsze , nikt nie narzekał.pilotka Klaudia wielki szacun.wiedza,oorganizacja,podejście do potrzeb klienta, poczucie humoru. jak traficie na Klaudie,to na pewno wyjazd się uda😃

6.0/6

Honorata 12.04.2014

REWELACJA :)

Zanim pojechałam do Wietnamu, kraj ten kojarzył mi się tylko z wojną o której niewiele wiedziałam. Teraz dzięki WAM ( czyli świetnie przygotowanej wycieczce/program z waszego biura)już wiem, że Wietnam to zdecydowanie więcej niż wojna. Niepowtarzalny klimat/atmosfera, unikalne widoki (np. inwazja z kosmosu tj. jadąc w nocy autokarem przez tereny na których hodowane są kwiaty - np. storczyki, ma się wrażenie jakby z nieba wylądowały tysiące statków kosmicznych) i bardzo mili ludzie. BRAVO RAINBOW!!!

6.0/6

Krzysztof Powolny 18.11.2016
Termin pobytu: grudzień 2016

Lubię zapach Wietnamu o poranku

Solidnie przygotowany program za rozsądną cenę w którym po wczęśniejszych doświadczeniach najbardziej obowiałem się niekompetentnego pilota, plotącego bzdury. Na miejscu na szczęście trafiłem do grupy p. Anny Kot, która powaliła mnie wiedzą i sposobem ustawienia grupy, która w przypadku tego wymagającego fizycznie programu był potrzebny i nie chodzi tutaj o wspinanczkę tylko 12 dni w podróży. Wszędzie byliśmy pierwszą grupą. Jak traficie na panią Anię to super, a jak nie to kupcie przewodnik i słuchawki, aby nie słuchać o rosnących stalaktytach i stalagmitach w jaskini, która od lat jest martwa :-) Wietnam super warty odwiedzenia, natomiast końcowy wypoczynek to realnie dwa dni po wyjazd z hotelu jest od 2 nad ranem więc trzeba być na to przygotowanym.

6.0/6

Grzegorz, -- 11.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Good Morning Wietnam

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka. Gratulacje dla Pani Katarzyny - pilot wycieczki - niesamowita wiedza i energia. Hotele w doskonałej lokalizacji oraz standard ok. Na koniec hotel Salinda mega wypasiony, górna półka, polecam pokoje z widokiem na morze. Na wyspie fajne kluby, kolejka linowa oraz aquapark. Wybraliśmy terin grudniowy ze względu na najlepszą pogodą.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem