Opinie klientów o Good Morning, Vietnam

5.4 /6
238 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.3
Transport
5.4
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ania i Artur 11.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Piękny Wietnam!

Byliśmy na objeździe i wypoczynku w terminie 04-19.02.2024., i cały czas jesteśmy pod wrażeniem pięknego Wietnamu :) Bardzo ciekawy i bogaty program, zwiedziliśmy prawie cały Wietnam z jego najpiękniejszymi rejonami od Północy po Południe, zmieniając klimat i temperaturę, po drodze podziwiając bujną i soczystą roślinność, kolorowe świątynie i pełne skuterów miasta. Pobyt był bardzo intensywny, ale nie męczący, mieliśmy czas na odpoczynek podczas przejazdów, rejsów, obiadów, a po zwiedzaniu jeszcze siły na poznawanie nocnych targów, restauracji oraz bardzo miłych i pomocnych Wietnamczyków. Na specjalne wyróżnienie zasługuje nasz pilot wycieczki Pan Sebastian, bardzo kulturalny młody człowiek, bez którego ta wycieczka nie byłaby tak ciekawa ani kształcąca, bo bardzo ciekawie i dowcipnie opowiadał nam ciekawostki o historii, kulturze, zwyczajach i języku. Ponadto to dzięki Panu Sebastianowi wszędzie docieraliśmy na czas, i w zasadzie, tam gdzie się dało, zwiedzaliśmy bez tłumów, co pozwalało na robienie pięknych zdjęć. Dodatkowo kolorytu i niezapomnianych wspomnień naszemu pobytowi właśnie w tym czasie dodał fakt zbliżającego się Nowego Roku Smoka, który mogliśmy świętować w przepięknie udekorowanym, bardzo urokliwym Starym Mieście Hoi An podczas noworocznego festiwalu lampionów, niezliczonej ilości i różnorodności ulicznych barów i straganów. Nawet kolację poprzedzającą przywitanie Nowego Roku wraz z kilkorgiem znajomymi z wycieczki, dzięki uprzejmości miejscowych mogliśmy przywitać w klubie gdzie byliśmy jedynymi Europejczykami, a obsługa klubu specjalnie dla nas zorganizowali duży stół :). Hotele na objeździe były czyste, ze smacznymi i różnorodnymi śniadaniami, obiady też bardzo różnorodne a kolacje już we własnym zakresie jedliśmy bardziej z ciekawości smaków kuchni poszczególnych regionów niż z głodu, bo nie sposób było przejść obojętnie obok barów ze świeżymi produktami, szczególnie tych z owocami morza na południu kraju, czy obok kawiarni podających pyszną kawę po wietnamsku. Nie można było również oprzeć się różnorodności smaków i kolorów soczystych owoców podawanych wszędzie na różne sposoby. Jednym słowem, polecamy serdecznie ten program wycieczki tym, którzy chcą nasycić się pięknem i różnorodnością Wietnamu :)

6.0/6

Młodzi 29.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Dla miłośników dobrego jedzenia i pięknych ludzi.

Good morning, Vietnam, to wycieczka, która pozwala zakochać się w Wietnamie i poznać ten piękny kraj w całej okazałości. Poznaliśmy nową kulturę, mieszkańców Wietnamu, którzy są bardzo mili i empatyczni. Jest tu bezpiecznie. Skosztowaliśmy pysznego jedzenia w towarzystwie fantastycznej grupy z wycieczki oraz niesamowicie kompetentnego, profesjonalnego i cierpliwego pilota. zwiedziliśmy ten kraj od północy do południa i już wiemy, że na pewno tu wrócimy.

6.0/6

Aleksandra Siemianowice Śląskie 30.03.2014

Wietnam, wspaniały i ciekawy kraj

Wietnam od jakiegoś czasu był na liście moich marzeń, miejsc które chciałam zobaczyć i poczuć jak tam jest.Na tej liście marzeń był Sajgon oraz tunele partyzanckie Cu Che, jednak Wietnam to nie tylko te dwa miejsca....to piękne zatoki,wspaniałe plaże, smaczne jedzenie, cudowne świątynie, czarujące Hoi An, wodospady Dalat,, rzeka Rerfumowa...chyba nie trzeba lepszej oceny wycieczki od klienta, który jest oczarowany tym krajem i zdecydowany jeszcze tam wrócić.

6.0/6

Aneta, Pysznica 06.03.2020

Poznaj Wietnam tylko w ten sposób

To nie była objazdówka z okien autobusu, a wypełniony informacjami i atrakcjami tour. Nie sposób było się tam nudzić, zobaczyliśmy perełki Wietnamu, różnice pomiędzy południem a północą i zmieniliśmy utarty pogląd dotyczący tego kraju. Wyprawa nie byłaby tak udana gdyby nie nasza pilotka Pani Klaudia. Osoba bardzo profesjonalna, z ogromną wiedzą i pasją, która w przemyślany sposób przekazywała wiedzę o historii, kulturze czy życiu codziennym Wietnamu. Klaudia potrafiła w bardzo profesjonalny sposób ogarnąć wszelkie zagadnienia dotyczące kwaterowania, przelotów czy pozaprogramowych działań.Polecam
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem