Opinie klientów o Dias

5.6 /6
93 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.3
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
5.5
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Monika i Violetta 20.08.2015

Raj to własnie tutaj :)

Rożne są oczekiwania i obawy urlopowiczów dotyczące hotelu do którego się wybierają. Jeśli cenisz sobie spokój, piękno przyrody, kameralny hotel z pięknymi fontannami i czystym basenem to DIAS to zapewni.Czystość, dobre jedzenie oraz przemiła rodzinna atmosfera i świetna obsługa mówiąca po polsku sprawią, że pobyt będzie niezapomniany. Ogromną pomoc stanowiła profesjonalistka obsługa rezydentki i pilotki wycieczek Natalii. Na pewno tutaj wrócimy.

6.0/6

Ryszard, Susz 15.08.2018
Termin pobytu: sierpień 2018

Pobyt w hotelu Dias - PERFEKT!!!

Wszystko było OK!

6.0/6

Agata i Krzysztof, Wieliczka 30.07.2019

Bardzo udany pobyt

Same plusy. Gospodarze bardzo mili i chętni do pomocy w każdej sprawie. Kuchnia polsko-grecka. Byliśmy tam 10 dni i nigdy się nie powtórzyła. Właściciele dostosowują jadłospis do gości (np. danie na ostro dla dorosłych natomiast według życzenia dla dzieciaków coś łagodniejszego). Dbałość o czystość godna podziwu. Pełen relaks. Po plażowaniu można wypocząć na basenie lub na leżaczkach przy pięknie podświetlonej fontannie. Obsługa życzliwa i otwarta. Komunikacja po polsku, grecku, angielsku, czesku. Serdecznie dziękujemy i na pewno tam wracamy.

6.0/6

Ewa 12.09.2019

Super wypoczynek

Byliśmy na siedmiodniowym wypoczynku w tym hotelu.Dla osób lubiących ciszę i 100 % odpoczynku to tylko tam.Swietna polsko języczna obsługa .W każdej sytuacji pomocni.Wyzywienie wystarczające a czasem aż zbyt obfite.Czysciutko ,co dwa dni wymiana pościeli i ręczników.Basen zadbany a do morza 10min.spcerkiem.Pani rezydentka /przemiła osoba/Natalia to doskonały fachowiec.Zadbala o wczasowiczów jak należy.My byliśmy też na Meteorach a tam naszym pilotem była p.Jola.Jest to osoba o ogromnej wiedzy i umiejętności przekazania jej.Polecamy wyjazd do tego hotelu .
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem