Opinie klientów o hawaii

4.7 /6
22 
opinie
Atrakcje dla dzieci
2.1
Obsługa hotelowa
4.5
Plaża
4.5
Pokój
4.0
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
3.1
Wyżywienie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Anna, Zielona Gora 08.09.2018
Termin pobytu: sierpień 2018

Sloneczne wakacje

Niestety mile pierwsze wrazenie popsula koszmarna lazienka,nie dosc , ze malenka, to bez brodzika, tak ze kapiac sie stoi sie na podlodze w bliskim towarzystwie ubikacji, kosza na smieci i szczotki klozetowej, a na wszystko to leci woda i wylewa sie az do pokoju... Za to okolica piekna, blisko morze, spokoj i pyszne jedzenie.

3.0/6

Zdzisław, Poznań 04.07.2018
Termin pobytu: czerwiec 2018

Zażalenie

Dzień dobry Korzystam z okazji i chcę przekazać swoją opinię o pobycie w Velice. Na wstępie pragne powiedzieć , że to mój pierwszy taki przypadek wakacyjny organizowany przez Rainbow. Dotychczas zawsze było dobrze i mam nadzieję nie stracić zaufania. Rozumiem standard ponieważ niska cena ogranicza możliwości. Ale o tym byłem poinformowany i na to się godziłem. Natomiast nie wiedziałem , że w czasie deszczu (który akurat nas tam zastał) drogi gruntowe prowadzące z pobliskich gór zamieniaja się w rwące rzeki które spływają do morza przez nadmorską ulicę niosąc tam zanieczyszczenia i muł. Strefa przybrzeżna morza była colkowicie zanieczyszczona (zdęcia). Nie wiem czy ten stan jest szkodliwy cze nie ale na pewno odpychający. O tym nie było wiadomo. Wówczas nie wybrał bym tego kierunku. Wyjechałem z nadzieją na kąpiel w czystym morzu tym czasem czar prysł. To jeden aspekt pobytu. Jest jeszcze jeden , który dopełnił czary goryczy. Wykupiłem 2 wycieczki. Pierwsza fajna zgodnie z planem. Druga , która bardzo mnie pociągała do Ambelakii - przepadła. O wyznaczonym czasie oczekiwałem z żoną na autokar. Niestety się nie pojawił. 3 minuty później zatelefonowałem do rezydentki. Po 5 minutach pani oddzwoniła potwierdzając wyjazd autokaru. Po niedługim czasie pani rezydentka poinormowała mnie z przeprosinami , że kierowca pojechał inną trasą zostawiając jeszce kilku takich delikwentów jak my. Proszę o rzeczową i obiektywną ocenę zaistniałej sytuacji abym mógł potraktować to jako wypadek ,przy pracy''. Z poważaniem : Zdzisław Skorczyk
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem