Opinie klientów o hawaii

4.7 /6
22 
opinie
Atrakcje dla dzieci
2.1
Obsługa hotelowa
4.5
Plaża
4.5
Pokój
4.0
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
3.1
Wyżywienie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Marzena, Poznań 12.10.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Przytulny rodzinny hotelik

Rodzinna atmosfera , przepyszne domowe jedzenie. Skromne warunki ale czysto i blisko pięknego morza. Piękna, spokojna okolica że sklepikami i restauracjami . Specjalne podziękowania dla rezydencji Pani Pauliny 😊 wspaniała osoba która cudownie się nami opiekowała. Wycieczka na wyspę Skiathos serdecznie polecam . Wyjazd do Aten niestety nie ! Bardzo męcząca wycieczka a w Atenach byliśmy bardzo krótko wszystko jakby w biegu . Brakowało kilku godzin aby naprawdę poczuć to miasto i pobyć tam .

5.0/6

KRZYSZTOF, OLSZTYN 09.07.2018
Termin pobytu: czerwiec 2018

Niedrogi hotel bezpośrednio nad morzem

Dla osób bez wygórowanych wymagań, dobra kuchnia.

5.0/6

Beata, Jawczyce 15.10.2018
Termin pobytu: sierpień 2018

Kameralny hotel w spokojnej okolicy

Polecam dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku dużych miast. Plaża znajduje się bardzo blisko hotelu, bo po drugiej stronie ulicy. W pobliżu jest mnóstwo restauracji, kawiarni i barów. Miejscowość ta uśpiona za dnia ożywa wieczorem.

5.0/6

Edyta, Kraków 27.06.2018
Termin pobytu: czerwiec 2018

Takich miejsc już nie ma....

zakręcony tempem codziennego życia kandydacie na wczasowicza! Jeżeli szukasz prawdziwego zatrzymania i ciszy; jeżeli szukasz pustych plaż, cudownego flow greckiej wsi i ludzi ze spontaniczną i najbardziej naturalną z możliwych - życzliwością na twarzy - przyjedź do Hawaii/Velica w czerwcu. Tu nikt się nie spieszy, nikt nie czatuje na Twoje napiwki i nikt - w żaden sposob -nie zakłoca Twojej prywtaności. Hotel nie jest w żaden sposób spójny z Twoimi wyobrażeniami o komercyjnych obiektach tego typu, które dotąd odwiedzałeś. Zamiast basenu otoczonego leżakami - masz tu zieleń ogrodu i cudownie pachnącą roślnność; zamiast bogactwa i obfitości ofert kulinarnych, które kojarzą Ci się z relaksem i komfortem wypoczynku - tu dostajesz piękny w swych smakach minimalizm greckiej, naturalnej kuchni z ogrodowymi oliwkami i własną oliwą na grilowanych warzywach. Wracasz do tego, co zgubułeś - prostota, piekno ascetyzmu i odkrycie że mniej nie znaczy gorzej... Najpiękniejsza jednak jest naturalna życzliwośc i szacunek jakim obdarzają Cie właściciele - starsze małżeństwo Greków i Pani pomagająca im w prowadzeniu hotelu. W ich twarzach nie zobaczysz irytacji; w ich zachownaiu nie ma nerwowego napięcia i tęsknoty do zysku czy komercji z busolą na "więcej";. Oni bardziej służą i goszczą niż zarządzają i robią biznes...Dlatego nie zobaczysz tu usztywnionych recepcjonistek za marmurową ladą - tutaj na zwykłym drewnianym krześle, przy zwykłym drewnianym stoliku w kącie obok drzwi czasem siedzi właściciel i czyta gazetę. A czasem włascicielka i ceruje serwetę. Czasem możesz usiąść i Ty - bo przecież to miejsce zwane recepcją służyć ma wszystkim. Nie ma biznesowych tajemnic bo nie ma biznesowego klimatu. Tu jest odpoczynek. A po skończonym dniu pracy właściciele - sięgajac po telewizor zza ladę na tarasie; mając łagodne morze przed sobą i szumiący ogród oliwny za sobą, na moment dotykają świata - tego, z którego do nich przyjechałeś. Oglądają wiadomości telewizyjne. Nikt nikomu nie przeszkadza. Kazdy ma czas na spotkanie z sobą samym. Tak; takich miejsc już nie ma. I oby przetrwało w Hawaii. Edyta
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem