Opinie klientów o Era Palace

4.4 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
1.0
Obsługa hotelowa
4.9
Plaża
3.3
Pokój
4.8
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
4.6
Sport i rozrywka
2.0
Wyżywienie
3.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Eugeniusz, Dobrzewino 26.08.2016

Udane gruzińskie wakacje! :-)

Wypad last minute do Gruzji z biurem Rainbow, był w naszym przypadku spontaniczną decyzją, ale okazał się strzałem w dziesiątkę. Batumi to miasto pełne kontrastów - z jednej strony dynamicznie się rozwija, przyciągając wielu turystów i oferując im coraz liczniejsze atrakcje, z drugiej zaś wciąż nosi śldady komunistycznej biedy, pozwalając nam niejako cofnąć się w czasie. Choć słynnych herbacianych pól pozostało tam w grunicie rzeczy niewiele, to z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Delfinarium oferujące fantastyczne pokazy i dające możliwość pływania z delfinami przyciąga całe rodziny, klimatyczne restauracyjki w pobliżu hotelu oferują pyszne lokalne potrawy, a wieczory można spędzić nad jeziorkiem, oglądając barwne pokazy "tańczących fonntan" (niczym nie ustępujących tym słynnym z Pragi czy Barcelony) lub przechadzając się mającą ok. 9 km (!) pełną atrakcji morską promenadą, wyglądającą pięknie przez całą dobę, ale przyciągającą szczególnie o zmierzchu. Sam hotel Era Palace jest zaś tak usytułowany, że umożliwia łatwe korzystanie z wszystkich tych atrakcji, a po "wakacyjnych szaleństwach" pozwala dobrze wypocząć. Pokoje i łazienki, jak zresztą cały hotel, są czyste i ładnie urządzone. Obsługa hotelowa, miła i pomocna, stara się w miarę możliwości spełnić potrzeby gości. Na uwagę zasługuje także oferta wycieczek fakultatywnych (szczególnie polecam 2-dniową samochodową wyprawę na Kaukaz - niezapomniane przeżycie).

4.5/6

Edward, Legnica 29.07.2019

Wypoczynek

Hotel blisko morza, czysto, jedzenie takie jak w całej Gruzji, szału nie ma ale można się najeść do syta. Najlepsze są arbuzy i melony podawane codziennie do śniadania. Kawa i ciasto do oporu. Jednym słowem bardzo przyzwoicie.

4.0/6

Halina, Kołobrzeg 19.08.2019

hotel

Hotel typowo "miejski"; przy ulicy, dość głośno,; słabo działajaca klimatyzacja; monotonne jedzenie

3.5/6

Ireneusz, ----z żoną 14.06.2022

Udane wakacje

Batumi to strzał w dziesiątkę. Hotel Era Palace usytułowany w dość dogodnym miejcu ( przy ulicy dość głośno ) umożliwia łatwe korzystanie z atrakcji Batumi. Pokoje ,łazienki i cały hotel ładnie urządzony i czysty. Rezydentka p Ola bardzo pomocna i miła, bez problemu można było kontaktować się przez Whatsappa w razie potrzeby. Bardzo nam się podobało i na pewno wrócimy do Batumi.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem