Opinie klientów o Golden Taurus Aquapark Resort

5.5 /6
17 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.7
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.0
Pokój
5.2
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
5.4
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

PAWEL, Gdańsk 23.07.2023
Termin pobytu: maj 2023

HISZPANIA 2023

Świetny wybór: pyszne jedzenie, cudowni animatorzy, możliwość korzystania z aquaparku oraz bliskość do kolejki do Barcelony. Zdecydowanie polecam!!! 😊

6.0/6

Daniela, Lublin 19.05.2017
Termin pobytu: kwiecień 2017

Wypoczynek w Golden Taurus Park

Wspaniały pobyt! Polecam wszystkim! Piekny hotel i otoczenie, widoki z balkonu niezapomniane!! Wspaniała obsługa i wyżywiewnie. Moąna dokupić wycieczki i zobzczyć cudowny kawałek Hiszpanii. Opieka rezydenta, kompetencje i wiedza na temat odwiedzanych miejsc - bardzo dobra. Polecam wszystkim to miejsce

6.0/6

Ania R. 19.09.2016
Termin pobytu: kwiecień 2017

Polecam , w szczególności dla rodzin z dziećmi.

Byliśmy w tym hotelu z 3 dzieci na przełomie sierpnia / września. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wypoczynku, dla rodzin z dziećmi, ceniących spokój i komfort - miejsce idealne.

6.0/6

Ania, Warszawa 12.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Super hotel, położenie i okolica

Pobyt druga połowa czerwca b.r. Położenie hotelu super, wszystko w zasięgu ręki (plaża, sklepiki, lokale). Do kolejki blisko, super opcja dojazdu do Barcelony i Girony. Plaża raczej kamienista. Hotel bardzo ładny i duży plus za aquapark! Generalnie miejsce, hotel, okolice polecam. Jeśli chodzi o opiekę rezydenta to opieka zaczyna i kończy się na lotnisku :P Takie moje spostrzeżenie już po raz kolejny jadąc z biura podróży, że biuro tylko i wyłącznie organizuje transfer z lotnika do hotelu i z powrotem.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem