ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Honduras, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Honduras
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Honduras wakacje

Znaleziono 1 ofertę

5.0/6  41 ocen
Objazd • Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras, Salwador
10.12.2022 (16 dni)
inne terminy
Gdańsk
Wg programu imprezy
państwo kraj
Honduras

Wczasy marzeń w Hondurasie


Jeżeli męczą Cię popularne kierunki zwiedzania i chcesz przeżyć coś niezapomnianego, pojedź z nami do Hondurasu. Poczuj równikowy klimat i zanurz się w zieloności tropikalnego lasu! Zobacz, jak przyjemnie przemierzać egzotyczną sawannę i busz. Przy odrobinie szczęścia, z rozsądnej odległości, będziesz mógł zobaczyć pumę, jaguara lub krokodyla. Wybrzeże Pacyfiku to wspaniałe miejsce na wakacyjny odpoczynek – możesz być pewien, że pogoda Cię tu nie zawiedzie. Ci, którzy przywykli do miejskiego życia, mogą wolny czas spędzić w urokliwych, kolonialnych miasteczkach, których jest tu pod dostatkiem. Spotkasz się tu z niezwykłą serdecznością i gościnnością mieszkańców – możesz być przekonany o tym, że będą chcieli pomóc Ci, gdy tylko będą mieli ku temu okazję.

Wakacje w Hondurasie – zanurkuj w wodach Utili i zrób zdjęcie papudze


Choć Honduras zdecydowanie wart jest odwiedzenia, musisz pamiętać, że miejsce to nie należy do najbezpieczniejszych i spokojnych. Dlatego też postąpisz rozsądnie, gdy wybierzesz się w podróż z nami – zorganizowany wyjazd pozwoli uchronić Cię przed ewentualnymi nieprzyjemnościami na miejscu. Pokażemy Ci przepiękne miejsce, w których znajdziesz prekolumbijskie ruiny, roślinność i kolorowe papugi. Przepłyniesz jezioro Yojoa, będziesz mógł zanurkować w wodach Utili i poczuć klimat prostego życia, jakie wiodą mieszkańcy wiosek Garifuna nieopodal Teli. Możesz być pewien, że wycieczka do Hondurasu pozwoli Ci zdecydowanie bardziej otwarcie spojrzeć na świat.

Opinie o Hondurasie:

5/6
Ocena ogólna Honduras
5.5 / 6
fajnie, ale za krótko, by powiedzieć coś więcej

W naszej wycieczce Honduras został skrócony do absolutnego minimum czyli do Copan. Niewiele więc mogę powiedzieć na temat tego kraju. Miasteczko Copan, w którym nocowaliśmy, w swoich charakterze jest podobne raczej do miast belizejskich niż gwatemalskich czy meksykańskich, które poznaliśmy, choćby z okien autokaru. To, że jest to bodaj najbiedniejsze państwo regionu, widać na każdym kroku. Ale ludzie są tu tak samo mili i przyjaźni jak w Gwatemali, Belize czy Salwadorze, i świadomie pomijam tu Meksyk...Dodał(a):
Agnieszka, Parzęczew, 2020.02.12
5.0 / 6
Tutaj ludzie też muszą być szczęśliwi - bo nie mają innego wyjścia.

<P>Tutaj czas na pewno się zatrzymał. Dla nas również.</P>Dodał(a):
Tomasz, GORLICE, 2018.03.14
4.5 / 6
Kraj nieodkryty

<P>Podobno w Hondurasie interesujące są głównie ruiny w Copan i wyspy na Morzu Karaibskim. Te pierwsze widzieliśmy i było warto. Szkoda, <!--StartFragment-->że nie udało się popodró<!--StartFragment-->żowa<!--StartFragment-->ć<!--EndFragment--> trochę więcej.</P>Dodał(a):
Żania i Wojtek, 2018.02.17