WAKACJE W Hondurasie

06.03.2020 (piątek)
Wylot z Warszawa Lot Dreamlinerem
Wg programu imprezy
objazd i wypoczynek
11 921 zł11 221 zł
za os. / 16 dni

Ciekawi wakacji w Hondurasie?

Honduras:

Wczasy marzeń w Hondurasie


Jeżeli męczą Cię popularne kierunki zwiedzania i chcesz przeżyć coś niezapomnianego, pojedź z nami do Hondurasu. Poczuj równikowy klimat i zanurz się w zieloności tropikalnego lasu! Zobacz, jak przyjemnie przemierzać egzotyczną sawannę i busz. Przy odrobinie szczęścia, z rozsądnej odległości, będziesz mógł zobaczyć pumę, jaguara lub krokodyla. Wybrzeże Pacyfiku to wspaniałe miejsce na wakacyjny odpoczynek – możesz być pewien, że pogoda Cię tu nie zawiedzie. Ci, którzy przywykli do miejskiego życia, mogą wolny czas spędzić w urokliwych, kolonialnych miasteczkach, których jest tu pod dostatkiem. Spotkasz się tu z niezwykłą serdecznością i gościnnością mieszkańców – możesz być przekonany o tym, że będą chcieli pomóc Ci, gdy tylko będą mieli ku temu okazję.

Wakacje w Hondurasie – zanurkuj w wodach Utili i zrób zdjęcie papudze


Choć Honduras zdecydowanie wart jest odwiedzenia, musisz pamiętać, że miejsce to nie należy do najbezpieczniejszych i spokojnych. Dlatego też postąpisz rozsądnie, gdy wybierzesz się w podróż z nami – zorganizowany wyjazd pozwoli uchronić Cię przed ewentualnymi nieprzyjemnościami na miejscu. Pokażemy Ci przepiękne miejsce, w których znajdziesz prekolumbijskie ruiny, roślinność i kolorowe papugi. Przepłyniesz jezioro Yojoa, będziesz mógł zanurkować w wodach Utili i poczuć klimat prostego życia, jakie wiodą mieszkańcy wiosek Garifuna nieopodal Teli. Możesz być pewien, że wycieczka do Hondurasu pozwoli Ci zdecydowanie bardziej otwarcie spojrzeć na świat.

Opinie o Hondurasie

5.0/6

Tutaj ludzie też muszą być szczęśliwi - bo nie mają innego wyjścia.

Tutaj czas na pewno się zatrzymał. Dla nas również.

Dodał(a):
TOMASZ, GORLICE, 14.03.2018

4.5/6

Kraj nieodkryty

Podobno w Hondurasie interesujące są głównie ruiny w Copan i wyspy na Morzu Karaibskim. Te pierwsze widzieliśmy i było warto. Szkoda, że nie udało się ... popodróżować trochę więcej.

Dodał(a):
Żania i Wojtek, 17.02.2018

4.8/6 Ocena ogólna o Hondurasie

Pogoda w Hondurasie

W Hondurasie występuje klimat tropikalny, który odznacza się wysoką wilgotnością powietrza. Przez większość roku panuje tutaj deszczowa pogoda, a największe opady pojawiają się zwykle od listopada do marca. Najbardziej suchymi miesiącami są miesiące letnie – czerwiec i lipiec. Temperatura w Hondurasie utrzymuje się natomiast na stałym poziomie właściwie przez cały rok. Termometry wskazują najczęściej ponad 25°C.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.