Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Liczba dni

-

Typ wyjazdu

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Udogodnienia w hotelu

Rodzaj hotelu

Odległość hotelu od lotniska

Tematyka

Sezon

Dokumenty

Oferty

Honduras

Honduras

Wczasy marzeń w Hondurasie


Jeżeli męczą Cię popularne kierunki zwiedzania i chcesz przeżyć coś niezapomnianego, pojedź z nami do Hondurasu. Poczuj równikowy klimat i zanurz się w zieloności tropikalnego lasu! Zobacz, jak przyjemnie przemierzać egzotyczną sawannę i busz. Przy odrobinie szczęścia, z rozsądnej odległości, będziesz mógł zobaczyć pumę, jaguara lub krokodyla. Wybrzeże Pacyfiku to wspaniałe miejsce na wakacyjny odpoczynek – możesz być pewien, że pogoda Cię tu nie zawiedzie. Ci, którzy przywykli do miejskiego życia, mogą wolny czas spędzić w urokliwych, kolonialnych miasteczkach, których jest tu pod dostatkiem. Spotkasz się tu z niezwykłą serdecznością i gościnnością mieszkańców – możesz być przekonany o tym, że będą chcieli pomóc Ci, gdy tylko będą mieli ku temu okazję.

Wakacje w Hondurasie – zanurkuj w wodach Utili i zrób zdjęcie papudze


Choć Honduras zdecydowanie wart jest odwiedzenia, musisz pamiętać, że miejsce to nie należy do najbezpieczniejszych i spokojnych. Dlatego też postąpisz rozsądnie, gdy wybierzesz się w podróż z nami – zorganizowany wyjazd pozwoli uchronić Cię przed ewentualnymi nieprzyjemnościami na miejscu. Pokażemy Ci przepiękne miejsce, w których znajdziesz prekolumbijskie ruiny, roślinność i kolorowe papugi. Przepłyniesz jezioro Yojoa, będziesz mógł zanurkować w wodach Utili i poczuć klimat prostego życia, jakie wiodą mieszkańcy wiosek Garifuna nieopodal Teli. Możesz być pewien, że wycieczka do Hondurasu pozwoli Ci zdecydowanie bardziej otwarcie spojrzeć na świat.

Opinie o Hondurasie:

5/6

Ocena ogólna Honduras

5.0 / 6
fajnie, ale za krótko, by powiedzieć coś więcej

W naszej wycieczce Honduras został skrócony do absolutnego minimum czyli do Copan. Niewiele więc mogę powiedzieć na temat tego kraju. Miasteczko Copan, w którym nocowaliśmy, w swoich charakterze jest podobne raczej do miast belizejskich niż gwatemalskich czy meksykańskich, które poznaliśmy, choćby z okien autokaru. To, że jest to bodaj najbiedniejsze państwo regionu, widać na każdym kroku. Ale ludzie są tu tak samo mili i przyjaźni jak w Gwatemali, Belize czy Salwadorze, i świadomie pomijam tu Meksyk...Dodał(a):
Agnieszka, Parzęczew, 2020.02.12
5.0 / 6
Tutaj ludzie też muszą być szczęśliwi - bo nie mają innego wyjścia.

Tutaj czas na pewno się zatrzymał. Dla nas również.Dodał(a):
Tomasz, GORLICE, 2018.03.14
4.0 / 6
Kraj nieodkryty

Podobno w Hondurasie interesujące są głównie ruiny w Copan i wyspy na Morzu Karaibskim. Te pierwsze widzieliśmy i było warto. Szkoda, trochę więcej.Dodał(a):
Żania i Wojtek, 2018.02.17
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem