Kategoria lokalna 5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje bardzo przyjemne świetna obsługa dobre jedzonko duzzzo warzyw idealnie dla wegetarian . Pokoje duże i czyste polecam
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo fajny hotel, pokoje jak na Egipt bardzo czyste i przestronne, wszytko sprawne i estetyczne, znośny internet, dużo basenów z nie duża ilością leżaków , bardzo fajną plaża z rafą do nurkowania, ciekawe animacje, duża różnorodnosc narodowości turystów bez dominacji jednego narodu. Najsłabszą stroną jest jedzenie i stołówka, jedzenie bardziej na ilość niż jakość, brak potraw z wyrazistym smakiem, raczej wszystkie mierne, stołówka z bardzo słabą klimatyzacją i bardzo głośna, na śniadaniach kolejki po omlety które jako jedyne mają smak. Stoł9wka w restauracji włoskiej ratuje sytuację pod względem hałasu i temperatury ale niesty nie smaku. Jeżeli ktoś wymiera hotel pod jakość jedzenia to ciężko polecić. Fajny aquapark na terenie hotelu. Bardzo miła i nie namolna obsługa.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel pomimo, ze nie w pełni oddany do użytku spełnia wszystkie standardy dla 5*. Jedzenie urozmaicone i bardzo dobre. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa kompetentna i starająca się zapewnić jak najlepsze warunki do odpoczynku. Pokoje wyposażone i czyste. Wi-fi dostępne w lobby i w pokojach. Plaża piękna, z możliwością zejścia na rafę z pomostu. Polecam wypoczynek w tym hotelu.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt w tym hotelu to była czysta przyjemność. Cały czas czuliśmy się zaopiekowani. Pokoje były przestronne, bardzo czyste i pięknie urządzone. Obsługa niezwykle miła, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Dbali o każdy szczegół. Dużo basenów ze zjeżdżalniami. Wieczory pełne rozrywek i animacji. Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie.