Opinie o Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze)

Kategoria lokalna 5

5.2/6
(423 opinie)
Atrakcje dla dzieci
5.3
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.3
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
4.8

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Chcę tam wrócić

    Aleksandra i Michał 10.11.2019

    Ogólnie

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    28

    Gravity

    RAFAŁ, BARANÓW 21.08.2019

    Hotel całkiem spoko lecz cały czas w remoncie , z każdym dniem coraz więcej gości co rzutowało na brak leżaków.Rafa ładna lecz , szkoda ze przy leżakach na plaży wody jest tylko po kostki aby dojść na głębszą wodę trzeba iść molem jakieś 200 m.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Bardzo polecam!!!

    ŻANETA KATARZYNA, TORUŃ 25.02.2024 | Termin pobytu: luty 2024

    Super hotel, czysto w pokojach. Pokój jak na 3 osoby byl mega duży, z widokiem na ogród. Dobre jedzenie,miła obsługa, dużo basenów, w tym jeden podgrzewany. Zjeżdżalnie dla dużych i małych😊 Gorąco polecam!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Polecam!

    Agnieszka , Olesno 09.09.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2023

    Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Sahl Hasheesh jest przepiękne. Hotel czysty, spełnił nasze oczekiwania

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem