Opinie klientów o Albatros White Beach

5.2 /6
14 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.4
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
5.4
Pokój
5.5
Położenie i okolica
4.9
Rezydent
4.3
Sport i rozrywka
4.9
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Tomasz, BYTOM 18.08.2019

Bardzo dobry wybór!!!

Rewelacyjny hotel, mający bogatą ofertę dla swoich gości pod wieloma względami. Bardzo dobre miejsce dla rodzin z dziećmi. Hotel jest jednak nastawiony na Niemców i Rosjan, o których dodatkowo się zabiega. Nie brakuje Amerykanów, Holendrów i Polaków (w wielu miejscach jest informacja po polsku). Warto go wybrać!!!

6.0/6

Magdalena, Koźmin Wielkopolski 05.02.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Idealne miejsce na wypoczynek

Miejsce czyste,spokojne,obsługa hotelowa nienachalna ale dbająca o komfort wypoczywających. Czekając na wydanie kluczy zaproponowano posiłek i korzystanie z pełnej oferty hotelu. Kelnerzy zawsze w pobliżu,zeby zaproponować napoje.

6.0/6

Mariola 30.04.2018
Termin pobytu: marzec 2018

TYDZIEŃ W BARDZO DOBRYCH WARUNKACH

Jak co roku spędzamy z mężem tydzień w Egipcie.Hotel z bardzo miłą i profesjonalną obsługą ,super pokoje i bardzo dobre jedzenie .Polecam.

6.0/6

Monikki 30.09.2019

najlepszy hotel w Hurgadzie w jakim byłam

Cudowne miejsce!!! Nowe (hotel na około 4 lat), czyste, wszystko działa. Personel bardzo pomocny ale nie narzucający się. Pyszne jedzenie, piękne baseny i plaża. Wi-fi jest darmowe na terenie całego hotelu, basenów i plaży.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem