Opinie klientów o King Tut Aqua Park Beach Resort

4.1 /6
Atrakcje dla dzieci
3.8
Obsługa hotelowa
4.6
Plaża
4.5
Pokój
4.0
Położenie i okolica
4.5
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
3.9
Wyżywienie
3.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

MARIUSZ, SZCZEKOCINY 22.02.2021

Luty 2021

Witajcie byłem w okresie tygodniowym od 11 lutego piękna i wspaniała pogoda w porównaniu do polski :D po samym przyjeździe do hotelu w godz ok 10 rano, obowiązkowo było noszenie maseczki do dnia następnego. plaża czysta zadbana sprzątana przez obsługę przez cały dzień, różne atrakcje dla dzieci i dorosłych organizowane 2 razy dziennie. Obsługa hotelowa zasługuje na pełen szacunek ( rano otrzymałem telefon z recepcji, że zostawiłem bluzę w lobby dnia poprzedniego wieczorem, recepcjonista zwrócił mi ją wraz z zawartością oczywiście miałem tam dolary i z uczciwością nic nie zostało mi skradzione. Mimo że hotel ma tylko 4* w pełni na nie zasługuje. Polecam osobom które nie przykładają uwagi na hotel a jadą z myślą wypoczynku i delektowaniem się słońcem podczas urlopu. :)

6.0/6

Daria 05.12.2022

Wakacje w hotelu

Kocham Egipt, w listopadzie wybrałam się typowo na odpoczynek w hotelu. Pogoda przepiękna, obsługa w hotelu pierwsza klasa, animacje prowadzone z serca i z mega podejściem. Sam hotel średniej klasy aczkolwiek miał swój urok, plaża piękna, statki, lokalizacja centrum miasta. To był udany wyjazd i na pewno jeszcze skorzystam z tego biura podróży :)

6.0/6

LUKASZ, KRAKOW 09.02.2020

Hotel godny polecenia

Hotel godny polecenia. Jedzenie bardzo smaczne i ogrom różnych dań do wyboru że nie sposób wszystkiego spróbować. Obsługa zawsze pomocna i niezwykle miła, pokoje bardzo czyste i codziennie sprzątane.

6.0/6

Andrzej, małopolskie 16.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

King Tut Aqua Park Beach

Hotel bardzo dobry, nic do zarzucenia, rafa przy samym hotelu, nie było problemu z leżakami, ręcznikami
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem