Opinie klientów o King Tut Aqua Park Beach Resort

4.2 /6
86 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.0
Obsługa hotelowa
4.6
Plaża
4.5
Pokój
4.1
Położenie i okolica
4.6
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
3.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Zduny 29.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

wypoczynek w Egipcie

Bardzo ciekawe doświadczenie. Hotel bardzo dobry, obsługa super. Ciekawe propozycje spędzania wolnego czasu. Wszystko zgodne z opisem w folderze Rainbow.

6.0/6

MARIUSZ, SZCZEKOCINY 22.02.2021

Luty 2021

Witajcie byłem w okresie tygodniowym od 11 lutego piękna i wspaniała pogoda w porównaniu do polski :D po samym przyjeździe do hotelu w godz ok 10 rano, obowiązkowo było noszenie maseczki do dnia następnego. plaża czysta zadbana sprzątana przez obsługę przez cały dzień, różne atrakcje dla dzieci i dorosłych organizowane 2 razy dziennie. Obsługa hotelowa zasługuje na pełen szacunek ( rano otrzymałem telefon z recepcji, że zostawiłem bluzę w lobby dnia poprzedniego wieczorem, recepcjonista zwrócił mi ją wraz z zawartością oczywiście miałem tam dolary i z uczciwością nic nie zostało mi skradzione. Mimo że hotel ma tylko 4* w pełni na nie zasługuje. Polecam osobom które nie przykładają uwagi na hotel a jadą z myślą wypoczynku i delektowaniem się słońcem podczas urlopu. :)

6.0/6

Daria 05.12.2022

Wakacje w hotelu

Kocham Egipt, w listopadzie wybrałam się typowo na odpoczynek w hotelu. Pogoda przepiękna, obsługa w hotelu pierwsza klasa, animacje prowadzone z serca i z mega podejściem. Sam hotel średniej klasy aczkolwiek miał swój urok, plaża piękna, statki, lokalizacja centrum miasta. To był udany wyjazd i na pewno jeszcze skorzystam z tego biura podróży :)

6.0/6

Stefan Juliusz, Białystok 22.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Pobyt w hotelu King Tut Aqua Park Beach Resort.

Pobyt bardzo udany.Jestem już trzeci raz w King Tut i za każdym razem mam miłe wspomnienia.Obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna w każdej sytuacji.Szczególne podziękowania dla menagera Medhat Medo za miłe niespodzianki.Dziękuję.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem