Opinie klientów o Palm Beach Resort Hurghada

5.2 /6
43 
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.6
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.4
Pokój
5.3
Położenie i okolica
4.9
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
5.2
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

2.5/6

PIOTR, DĘBICA 10.07.2022

Lipiec

Bez rewelacji

2.0/6

Grzegorz, Nowy Dwór Mazowiecki 10.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Palm Beach Resort Hurghada

Jedzenie niezbyt dobre, okolica brzydka, brak dzikich odcinków wybrzeża, wycieczki fakultatywne nieciekawe, rafa koralowa zniszczona i bardzo uboga

2.0/6

Jotek, GDYNIA 17.12.2022
Termin pobytu: październik 2022

Hotel przyzwoity

W pokoju "święte skarabeusze" czyli karaluchy. Na szczęście martwe. Basen mały i zachlorowany. Jedzenie: codziennie to samo, ale smaczne. Wybór raczej skromny. Samemu można spróbować komponować różne potrawy, ale podsumowanie wychodzi jako monotonne. Plaża jest z tych z drobnymi kamieniami, i przy betonowych pirsach. Kąpiel trudniejsza. Darmowy Internet to żart. Jest tylko przy recepcji (co bywa często standardem) ale tylko dla pierwszych "dwóch" osób. Jeśli komuś już się uda odświeżyć pocztę to reszta odkłada komórki, bo go nie mają. Na zgłoszenie do recepcji że nie działa, zawsze odpowiadają, że właśnie restartują. Położenie jest o tyle dobre, że uberem można dojechać za grosze, zarówno do centrum, jak i do El guny, gdzie kaitowaliśmy. Ale uwaga -bardzo trudno jest się połączyć z netem, aby go zamówić. Więc tylko własna karta sim.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem