Opinie o Indianie, dżungla, wodospady

5.5/6
(139 opinii)
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.5
Transport
5.2
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
5.0

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Wspaniała wyprawa w doborowym towarzystwie

    Maciek, śląskie 02.01.2024 | Termin pobytu: grudzień 2023

    Wycieczka jest po prostu świetna - mała grupa fajnych ludzi plus przewodniczka Anna starająca sie aby wyjazd był zapięty na ostatni guzik. Polecamy Wszystkim - hotele bardzo dobre, program ciekawy a organizacja na wysokim poziomie. Spędziliśmy bardzo miło czas w gronie pozytywnych podróżników :)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    12

    Kraj - ofiara własnego potencjału

    Anna, Chotomów 25.09.2024 | Termin pobytu: styczeń 2024

    Wenezuela jest niezwykła. Miałam szczęście odwiedzić ją we względnie spokojnym okresie, gdyż o ile ta kraina jest przyrodniczo niezwykła, to do modelu rządów szczęścia nie ma. Canaima odbiera mowę, jest zachwycająca. Nocleg w dżungli, to niezapomniane doświadczenie. Żeby poznać Wenezuelę trzeba ruszyć na kontynent, stąd polecam objazd, wyspa jest tworem turystycznym ;) Wenezuela jest trudna dla Pilota - tym większe ukłony dla Kasi, która niezłomnie, z poczuciem humoru i talentem organizacyjnym, ogarniała bardzo sprawnie wszelkie wyzwania.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    10

    Fascynująca przyroda, wspaniali ludzie

    Mirosław Andrzej, Korzeniewo 26.12.2024 | Termin pobytu: listopad 2024

    Wenezuela jest jak dziewicza dżungla nie skalana obecnością turystów przez wiele lat. Czeka na odkrycie jej na nowo. Przez tydzień nie spotkaliśmy na trasie innej grupy wycieczkowej! A przecież oferta jest tu przebogata - wspaniałe krajobrazy, gościnni ludzie, doskonały klimat, smaczna kuchnia. Wycieczka świetnie zorganizowana. Przeciętnie męcząca. Canaima jak z bajki. Delta Orinoko fantastyczna pod każdym względem (mimo komarów nie bojących się Muggi). Caracas warte zwiedzenia. Polecam wszystkim ciekawym świata.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Brawo Rainbow za program i dobór przewodników Moniki i Gustavo. Wielkie podziękowania-to im się należało.

    Janusz, lodz 10.01.2025 | Termin pobytu: grudzień 2024

    Fajne wycieczki fakultatywne, ale wycieczka konna na Isla Margarita to hit adrenalinowy. Polecamy! Uwaga: wycieczki samolotowe nad wodospad Salto Angel będą udane tylko w przypadku bezchmurnej pogody.

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem