Kachetia - kraina wina

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
4.6 /6 ( 7 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
● Kazbeg - pocztówka z Kaukazu ● Kachetia – kraina wina● Tbilisi - najpiękniejsze miasto Gruzji ● Muzeum Stalina w Gori ● Telawi – stolica Kachetii i średniowieczne twierdze ●Upliscyche - skalne miasto ●Alawerdi - katedra pośród winnic ● Weliscyche - wina i sery ●Mccheta - stolica starożytnej Iberii ●Kutaisi - cel wyprawy po złote runo ● Gudauri – szczyty Kaukazu Wielkiego ● Batumi - czarnomorski kurort ● dla chętnych możliwość wypoczynku w hotelu w Batumi (7 nocy).

Terminy i ceny wycieczki 11

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 4

5.5 /6 (1 opinia)
Era Palace
Gruzja, Batumi
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 7 dni

4.8 /6 (6 opinii)
Ire Palace
Gruzja, Batumi
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  0 zł / za osobę 7 dni

West Hotel Batumi
Gruzja, Batumi
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  0 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka w Warszawie, lotnisko Okęcie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot do Batumi, odprawa celno - paszportowa. Transfer do hotelu w Batumi lub okolicy. Zakwaterowanie i nocleg. W tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu.

Dzień 2

Po śniadaniu i wykwaterowaniu krótkie zwiedzanie Batumi. Stolica Adżarii jest dziś najsłynniejszym kurortem morskim Gruzji. Powszechnie znane są tutejsze plaże oraz jedna z najdłuższych na świecie promenad, przyciągająca rzesze spacerowiczów. Podziwiać tu można także urokliwe uliczki, eleganckie kamienice, świątynie różnych wyznań i subtropikalną roślinność. Śpiewające fontanny, kluby i restauracje, delfinarium, różnorodne atrakcje - wszystko to czyni miasto pełnym życia i niepowtarzalnym. Zobaczymy promenadę z Wieżą Alfabetu i instalację Ali i Nino, statuę Medei, nawiązującą do mitu o złotym runie, jak również jeden z ulubionych placów batumczyków - Piazzę. Wyruszymy następnie w drogę do wschodniej części kraju, przyjeżdżając przez żyzną Nizinę Kolchidzką. Po południu dotrzemy do Upliscyche - pozostałości starożytnego skalnego miasta, z których rozciąga się panorama doliny rzeki Kury. W pobliskim Gori zatrzymamy się przy kontrowersyjnym muzeum Stalina - krótka wizyta. Następnie przejedziemy do Tbilisi. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 420 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotele *** klasy turystycznej - położone zwykle poza centrami miast (7 rozpoczętych dób hotelowych).
Zakwaterowanie
Dla chętnych za dopłatą istnieje możliwość przedłużenia wycieczki o tydzień pobytu w Gruzji w Batumi w wybranym przez Państwa hotelu. Opisy hoteli w katalogu „ Wypoczynek - Gruzja” i w systemie rezerwacyjnym.
Do dyspozycji gości
w hotelu restauracja i bar
Pokoje
2 - os (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne typu bufet oraz kolacje lub obiady (5) wg programu (bufet lub zestawy serwowane do stolików).
Kategoria lokalna
Kategoria lokalna: ***
Wizy
Od obywateli polskich nie jest wymagana wiza przy wjeździe do Gruzji. Do wjazdu na teren Gruzji wymagany jest paszport lub dowód osobisty ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Gruzji - Batumi, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych podczas objazdu lub za dopłatą 14 rozpoczętych dób hotelowych: objazd + pobyt w Batumi w wybranym hotelu), przejazdy klimatyzowanym autokarem lub busem, wyżywienie: podczas części objazdowej (7 śniadań i 5 obiadów lub kolacji), a podczas części pobytowej - jak w opisie hoteli, opiekę pilota i rezydenta podczas pobytu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usług przewodnickich, napiwków, Tour Guide System  - ok. 115 EUR płatne obligatoryjnie na miejscu; imprez fakultatywnych, dodatkowych posiłków we własnym zakresie (10-15 EUR/1 posiłek), napoi do posiłków oraz innych wydatków osobistych.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.6/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/kachetia-kraina-wina/zakwaterowanie-guh
 
 
 
4.6

Ocena ogólna tej wycieczki

4.4
Program wycieczki
5.6
Pilot
4.6
Transport
5.0
Zakwaterowanie
4.3
Wyżywienie
4.2
Intensywność programu
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon