Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

Malindi wakacje

Malindi
Malindi

Kenia

Region: Malindi

Waluta: KES

Powierzchnia: 0 km 2

Marzysz o tym, by wakacje spędzić poza Europą? Chcesz odkryć coś zupełnie nowego, ale nie chcesz się rzucać na zbyt głęboką wodę? Kenijskie Malindi jest miejscem, które Cię urzeknie. Portugalczycy przybyli tu jeszcze w XV wieku i zostali gorąco przyjęci przez króla. Gościnność okazana wtedy przybyszom z Europy pozostała w Malindi do dziś. Obecnie to miejsce, w którym czekają na Ciebie nie tylko niesamowite plaże nad krystalicznie czystą i błękitną wodą oraz kurorty all inclusive, ale i niesamowicie przyjazna atmosfera. Warto więc tu zabookować wakacje, również na last minute – zwłaszcza, że sezon trwa dłużej niż w Europie! A co, jeśli wolisz zwiedzać? Malindi to świetna baza wypadowa. Wycieczka objazdowa może zaprowadzić Cię m.in. do ruin w Gedi, lasu Arabuko – Sokoke, czy jeszcze dalej, nawet pod Kilimandżaro. Warto się tu wybrać!

Opinie o Malindi:

5.2/6

Ocena ogólna Malindi

6.0 / 6
Coś nowego

Niby miasto, ale jakby nie. Chałas, tłok, kurz, Dzieci boso, bydło poszukujace pożywienia na wysypisku smieci. Pełno śmieci, dużo biedoty i wokół dużo hoteli ... Trochę przygnebiajace, ale potrzebne dla samego siebieDodał(a):
Edyta i Jarek, 2019.03.06
6.0 / 6
Malindi

Spokojne miasteczko na wybrzeżu, plaże przepiękne, woda w oceanie ciepła. W okolicy mnóstwo atrakcji do zwiedzania.Dodał(a):
Agnieszka, 2019.11.05
6.0 / 6
Jedno z większych miast Keni,

Jedno z większych miast Keni, tylko trochę daleko od lotniska ok. 3 godzin jazdy jeżeli jest wszystko w porządku na drodze, bardzo biedny kraj, ale ludzie bardzo mili, życzyli i uśmiechnięci. Warto wybrać się na safari 2 dniowe.Dodał(a):
Beata, 2019.10.20
6.0 / 6
Wakacje marzec 2021

Pojadę jeszcze raz w inne miejsce na dwa tygodnie. Bardzo polecam wyjazd pomimo covid, i związanych niedogodności.Dodał(a):
Tomasz, Marki, 2021.03.16
6.0 / 6
Malindi na podróż poślubną

Wraz z mężem preferujemy aktywny wypoczynek, dlatego po tygodniowym safari zdecydowaliśmy się zostać w Malindi. Skorzystaliśmy z lokalnych atrakcji - wąwozu i ruin Gede, nurkowaliśmy także w parku narodowym. Plaże czyste, białe i szerokie.Dodał(a):
Paulina i Michał, Łódź, 2021.09.15
6.0 / 6
Region

Przepiękna zieleń, idealny klimat dla osób źle znoszących zmiany w pogodzie. Upaly nie są dokuczliwe że względu na ocean. Słońce bardzo szybko opala. Konieczne kremy filtrami.Dodał(a):
Wojciech, Namysłów, 2020.03.06
6.0 / 6
Piękne miejsce , wspaniali ludzie

Podróż przez malowniczą Kenie na wybrzeże Malindi to niesamowite przeżycie. Krajobraz jest cudowny można zobaczyć jak zyją tamtejsi ludzie.. To co przeżyliśmy na wakacjach w Keni jest nie do opisania, trzeba to poczuć i zobaczyc samemu. Panuje tam niesamowita magia.Dodał(a):
Marcin, Liszki, 2020.03.05
6.0 / 6
Malindi

Mała piękna miejscowość z kilkunastoma hotelami. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie :) piękne wybrzeże z kilkunastoma hotelami, białe plaże, gorąca woda w morzu i wiele więcej ... to trzeba przeżyć. W mieście można kupić wszystko, o czym się zapomniało lub wymienić pieniądze :)Dodał(a):
Barbara, Orzech, 2018.03.27
6.0 / 6
Trafny wybór

Znakomite położenie miasta nad samym morzem. W pobliżu wiele atrakcji. Można poznać kraj nie wyjeżdżają daleko.Dodał(a):
Małgorzata, Łódź, 2020.02.04
5.0 / 6
kenia

tętniące życiem afrykańskie miasto z dużą dozą nowoczesnościDodał(a):
IRENA, WOŁOMIN, 2018.01.19
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem