ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon

Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Ilość dni

-

Typ wyjazdu

Odległość hotelu od lotniska

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Sezon

Udogodnienia

Narty

Dokumenty

Rodzaj hotelu

Pokoje

Tematyka

Promocje

Malindi
Malindi

Kenia

Region: Malindi

Waluta: KES

Powierzchnia: 0 km2

Marzysz o tym, by wakacje spędzić poza Europą? Chcesz odkryć coś zupełnie nowego, ale nie chcesz się rzucać na zbyt głęboką wodę? Kenijskie Malindi jest miejscem, które Cię urzeknie. Portugalczycy przybyli tu jeszcze w XV wieku i zostali gorąco przyjęci przez króla. Gościnność okazana wtedy przybyszom z Europy pozostała w Malindi do dziś. Obecnie to miejsce, w którym czekają na Ciebie nie tylko niesamowite plaże nad krystalicznie czystą i błękitną wodą oraz kurorty all inclusive, ale i niesamowicie przyjazna atmosfera. Warto więc tu zabookować wakacje, również na last minute – zwłaszcza, że sezon trwa dłużej niż w Europie! A co, jeśli wolisz zwiedzać? Malindi to świetna baza wypadowa. Wycieczka objazdowa może zaprowadzić Cię m.in. do ruin w Gedi, lasu Arabuko – Sokoke, czy jeszcze dalej, nawet pod Kilimandżaro. Warto się tu wybrać!

Opinie o Malindi:

5.2/6

Ocena ogólna Malindi

6.0 / 6
Malindi na podróż poślubną

Wraz z mężem preferujemy aktywny wypoczynek, dlatego po tygodniowym safari zdecydowaliśmy się zostać w Malindi. Skorzystaliśmy z lokalnych atrakcji - wąwozu i ruin Gede, nurkowaliśmy także w parku narodowym. Plaże czyste, białe i szerokie.Dodał(a):
Paulina i Michał, Łódź, 2021.09.15
5.0 / 6
Malindi - miasto nad Oceanem

Dosyć dużę miasto z dzielnicami biedy , jak i bogactwa . W pobliżu Watami , Gede z ruinami poarabskiej zabudowy ,2 muzea warte zobaczenia , choć nader skromne Pomnik- Cokół - Marco ., też kawał historii połączonej z geografią . Wszystko to tak odmienne dla nas , a jednak bliskie po bliższym poznaniu .Dodał(a):
Mariusz, Warszawa, 2021.03.28
6.0 / 6
Wakacje marzec 2021

Pojadę jeszcze raz w inne miejsce na dwa tygodnie. Bardzo polecam wyjazd pomimo covid, i związanych niedogodności.Dodał(a):
Tomasz, Marki, 2021.03.16
5.0 / 6
Miasteczko Vasco Da Gamy ....

Malindi małe miasteczko położone ok 2-3 h od Mombasy, włoskie, bardzo czyste mili i przyjaźnie nastawieni ludzie, ma swój klimat i historyczny zarys, z dala od zgiełku dużego miasta położone w pięknych okolicznościach przyrody,Dodał(a):
Jakub, Bestwina, 2021.03.09
5.0 / 6
Daleko od lotniska

Daleko od lotniska. Ale pobyt w tym raju wszystko rekompensują. Warto wybrać się tuk-tuk do miasta na bazar po owoce. Dużo tańsze i smaczniejsze niż w Polsce.Dodał(a):
Marek, Wolica, 2020.12.20
3.0 / 6
Daleko od lotniska

Daleko od lotniska. Przyjazd do hotelu o godzinie 24, ale czekała na nas kolacja. Tuk-tuki za jednego dolara zawiozą wszędzie w mieści e turystów.Dodał(a):
Marek, Wolica, 2020.09.04
5.0 / 6
Malimdi

Jeśli potrzebujesz relaksu to dobrze trafiłeś. Jeśli nie jesteś fanem zwiedzania, a wypadałoby coś zwiedzić w bliskiej okolicy to zawsze coś znajdzieszDodał(a):
Marta, 2020.03.11
6.0 / 6
Region

Przepiękna zieleń, idealny klimat dla osób źle znoszących zmiany w pogodzie. Upaly nie są dokuczliwe że względu na ocean. Słońce bardzo szybko opala. Konieczne kremy filtrami.Dodał(a):
Wojciech, Namysłów, 2020.03.06
6.0 / 6
Piękne miejsce , wspaniali ludzie

Podróż przez malowniczą Kenie na wybrzeże Malindi to niesamowite przeżycie. Krajobraz jest cudowny można zobaczyć jak zyją tamtejsi ludzie.. To co przeżyliśmy na wakacjach w Keni jest nie do opisania, trzeba to poczuć i zobaczyc samemu. Panuje tam niesamowita magia.Dodał(a):
Marcin, Liszki, 2020.03.05
6.0 / 6
Trafny wybór

Znakomite położenie miasta nad samym morzem. W pobliżu wiele atrakcji. Można poznać kraj nie wyjeżdżają daleko.Dodał(a):
Małgorzata, Łódź, 2020.02.04