ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Nyali, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Nyali
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Nyali wakacje

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Nyali
Samolot
państwo kraj
flaga
Kenia
Region: Nyali
Waluta: KES
Celem Twojej podróży jest Kenia? Jeśli chcesz wypocząć w formacie all inclusive – Nyali to jedno z najlepszych miejsc dla Ciebie. Jedne z najpiękniejszych plaż na kenijskim wybrzeżu, gdzie piasek jest biały, a oceaniczne wody – przyjemnie ciepłe, malownicza rafa koralowa, sprzyjająca nurkowaniu i snorkelingowi, a także przyjazna atmosfera. I to tylko 7 km od Mombasy. Wybierz się tutaj, choćby na last minute! Bardziej niż relaks na plaży marzy Ci się wycieczka objazdowa? Zwiedź Kenię wspólnie z nami. Kilimandżaro, autentyczne masajskie wioski, parki narodowe, gdzie zobaczysz najbardziej egzotyczne zwierzęta świata, ruiny po dawnej kulturze zachodnioafrykańskiej… dzięki nam poznasz wiele oblicz Kenii!

Opinie o Nyali:

5.1/6
Ocena ogólna Nyali
5.0 / 6
Nyali

Dość nowoczesna dzielnica w porównaniu do reszty Mombasy, jednak nie zaleca się chodzenia tam samym turystom.Dodał(a):
Aleksandra, 81-578, 2021.07.05
4.5 / 6
Bardzo dobrze

Ponieważ byłam tam krótko tylko na nocleg po safari nie zdążyłam poznać dobrze okolic . Hotel Reef nie miał swoich leżaków na plaży to może był minus , natomiast z samego hotelu, usług i zaplecza byłam bardzo zadowolona.Dodał(a):
KRYSTYNA, WĘGLOWICE, 2021.02.08
5.0 / 6
Super

Dobra okolica, Pilnowany przez policję. Ochrona hotelu staje na wysokości zadania. Wszystkie bary dostępne bez problemu.Dodał(a):
TOMASZ, POZNAŃ, 2020.03.03
6.0 / 6
NYALI

Bardzo dobra lokalizacja, blisko Mombasy. Ładna plaża, bezpiecznie i w miarę czysto. Tylko małp trochę za mało .............Dodał(a):
Grzegorz, 2019.11.24
5.0 / 6
Dobra baza wypadowa

Idealna baza wypadowa na różnego rodzaju wycieczki, dobra miejscówka dla osób niechcących siedzieć w miejscu. Plaża z białym,miałkim piaskiem,stosunkowo mało natarczywi beachboysi, ale jeśli ktoś szuka anonimowości i spokoju, to go tu nie znajdzie. Za to można łatwo i tanio kupić masaż, czy wycieczkę. W okolicy dwa centra handlowe, park Hallera i farma krokodyli, do których łatwo dostać się na własną rękę. Taxi, tuktuki i matatu są wszechobecne.Dodał(a):
Emilia, Warszawa, 2019.11.03