Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

Nyali wakacje

Nyali
Nyali

Kenia

Region: Nyali

Waluta: KES

Celem Twojej podróży jest Kenia? Jeśli chcesz wypocząć w formacie all inclusive – Nyali to jedno z najlepszych miejsc dla Ciebie. Jedne z najpiękniejszych plaż na kenijskim wybrzeżu, gdzie piasek jest biały, a oceaniczne wody – przyjemnie ciepłe, malownicza rafa koralowa, sprzyjająca nurkowaniu i snorkelingowi, a także przyjazna atmosfera. I to tylko 7 km od Mombasy. Wybierz się tutaj, choćby na last minute! Bardziej niż relaks na plaży marzy Ci się wycieczka objazdowa? Zwiedź Kenię wspólnie z nami. Kilimandżaro, autentyczne masajskie wioski, parki narodowe, gdzie zobaczysz najbardziej egzotyczne zwierzęta świata, ruiny po dawnej kulturze zachodnioafrykańskiej… dzięki nam poznasz wiele oblicz Kenii!

Opinie o Nyali:

5.1/6

Ocena ogólna Nyali

6.0 / 6
NYALI

Bardzo dobra lokalizacja, blisko Mombasy. Ładna plaża, bezpiecznie i w miarę czysto. Tylko małp trochę za mało .............Dodał(a):
Grzegorz, Warszawa, 2019.11.24
5.0 / 6
Nyali

Dość nowoczesna dzielnica w porównaniu do reszty Mombasy, jednak nie zaleca się chodzenia tam samym turystom.Dodał(a):
Aleksandra, 81-578, 2021.07.05
5.0 / 6
Dobra baza wypadowa

Idealna baza wypadowa na różnego rodzaju wycieczki, dobra miejscówka dla osób niechcących siedzieć w miejscu. Plaża z białym,miałkim piaskiem,stosunkowo mało natarczywi beachboysi, ale jeśli ktoś szuka anonimowości i spokoju, to go tu nie znajdzie. Za to można łatwo i tanio kupić masaż, czy wycieczkę. W okolicy dwa centra handlowe, park Hallera i farma krokodyli, do których łatwo dostać się na własną rękę. Taxi, tuktuki i matatu są wszechobecne.Dodał(a):
Emilia, Warszawa, 2019.11.03
5.0 / 6
Super

Dobra okolica, Pilnowany przez policję. Ochrona hotelu staje na wysokości zadania. Wszystkie bary dostępne bez problemu.Dodał(a):
TOMASZ, POZNAŃ, 2020.03.03
4.0 / 6
Bardzo dobrze

Ponieważ byłam tam krótko tylko na nocleg po safari nie zdążyłam poznać dobrze okolic . Hotel Reef nie miał swoich leżaków na plaży to może był minus , natomiast z samego hotelu, usług i zaplecza byłam bardzo zadowolona.Dodał(a):
KRYSTYNA, WĘGLOWICE, 2021.02.08
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem