wypoczynek

Wczasy w Nyali - co musisz wiedzieć?

  • O Nyali
  • Opinie
  • Pogoda

Nyali

Celem Twojej podróży jest Kenia? Jeśli chcesz wypocząć w formacie all inclusive – Nyali to jedno z najlepszych miejsc dla Ciebie. Jedne z najpiękniejszych plaż na kenijskim wybrzeżu, gdzie piasek jest biały, a oceaniczne wody – przyjemnie ciepłe, malownicza rafa koralowa, sprzyjająca nurkowaniu i snorkelingowi, a także przyjazna atmosfera. I to tylko 7 km od Mombasy. Wybierz się tutaj, choćby na last minute! Bardziej niż relaks na plaży marzy Ci się wycieczka objazdowa? Zwiedź Kenię wspólnie z nami. Kilimandżaro, autentyczne masajskie wioski, parki narodowe, gdzie zobaczysz najbardziej egzotyczne zwierzęta świata, ruiny po dawnej kulturze zachodnioafrykańskiej… dzięki nam poznasz wiele oblicz Kenii!

Opinie o Nyali

Nyali
5.0 /6

Nyali

Dość nowoczesna dzielnica w porównaniu do reszty Mombasy, jednak nie zaleca się chodzenia tam samym turystom.
Dodał(a):
Aleksandra, 81-578, 05.07.2021
4.5 /6

Bardzo dobrze

Ponieważ byłam tam krótko tylko na nocleg po safari nie zdążyłam poznać dobrze okolic . Hotel Reef nie miał swoich leżaków na plaży to może był minus , natomiast z samego hotelu, usług i zaplecza byłam bardzo zadowolona.
Dodał(a):
KRYSTYNA, WĘGLOWICE, 08.02.2021
5.0 /6

Super

Dobra okolica, Pilnowany przez policję. Ochrona hotelu staje na wysokości zadania. Wszystkie bary dostępne bez problemu.
Dodał(a):
TOMASZ, POZNAŃ, 03.03.2020
6.0 /6

NYALI

Bardzo dobra lokalizacja, blisko Mombasy. Ładna plaża, bezpiecznie i w miarę czysto. Tylko małp trochę za mało .............
Dodał(a):
Grzegorz, 24.11.2019
5.0 /6

Dobra baza wypadowa

Idealna baza wypadowa na różnego rodzaju wycieczki, dobra miejscówka dla osób niechcących siedzieć w miejscu. Plaża z białym,miałkim piaskiem,stosunkowo mało natarczywi beachboysi, ale jeśli ktoś szuka anonimowości i spokoju, to go tu nie znajdzie. Za to można łatwo i tanio kupić masaż, czy wycieczkę. W okolicy dwa centra handlowe, park Hallera i farma krokodyli, do których łatwo dostać się na własną rękę. Taxi, tuktuki i matatu są wszechobecne.
Dodał(a):
Emilia, Warszawa, 03.11.2019
5.1/6 Ocena ogólna Nyali

Pogoda w Nyali

W Nyali panuje klimat równikowy, w którym wysokie temperatury utrzymują się właściwie przez cały rok. Od października do maja termometry wskazują zwykle od 25°C do ponad 30°C, a w pozostałe miesiące słupek rtęci spada jedynie nieznacznie. Najwyższe opady odnotowuje się pomiędzy kwietniem, a czerwcem, gdy w ciągu miesiąca może występować nawet 15-20 deszczowych dni.