wypoczynek

Wczasy w Watamu - co musisz wiedzieć?

  • O Watamu
  • Opinie
  • Pogoda

Watamu

Przepiękne krajobrazy, malownicze plaże, spektakularne parki narodowe, gdzie odbędziesz prawdziwe safari… oto, co może Ci zaoferować kenijskie Watamu. Wybierz się tu na wakacje last minute bądź zarezerwuj pobyt all inclusive z dużym wyprzedzeniem. Pewne jest jedno: tutaj spędzisz wakacje życia. Egzotyczny wypoczynek uprzyjemni Ci przyjazna i gościnna atmosfera – typowa dla okolic Malindi. Ale Watamu może stać się również bazą wypadową, by odbyła się niezapomniana wycieczka objazdowa po Kenii. Chcesz zobaczyć prawdziwą masajską wioskę? Wyruszyć na safari? A może marzy Ci się podnóże Kilimandżaro? Z nami wszystko jest możliwe. Zarezerwuj wakacje w Watamu już teraz!

Opinie o Watamu

Watamu
4.0 /6

Przejazdem

W Watamu na mieście byliśmy tylko raz w bankomacie i było wszystko ok. Większość razy przejeżdżaliśmy przez centrum, więc ciężko się wypowiedzieć o Watamu. Na plus dla pieszych są progi zwalniające.
Dodał(a):
Mariusz, 05.02.2020
5.0 /6

Watamu

Wspaniały rejon do odkryć przyrodniczych. Warto tam wrócić ponownie, ponieważ 2 tygodnie to zbyt mało by odkryć wszystkie walory tego terenu. Ludzie na plaży przemili , przyjaźni, godni zaufania.
Dodał(a):
Leszek, Czerwionka-Leszczyny, 06.02.2020
6.0 /6

Watamu

Piękne plaże, ładne hotele, mili ludzie, mały minus że dość daleko od lotniska, ale do zniesienia, można za to po drodze zwiedzić okolicę
Dodał(a):
Anna, Warszawa, 25.02.2020
6.0 /6

Polecam

Piękne miejsce, ludzie przemili, piękna plaża, woda czysta i cieplutka, było bezpiecznie , mało ludzi wiec było kameralnie.
Dodał(a):
Marta, Warszawa, 04.02.2020
6.0 /6

Cieżko powiedzieć :)

Nie wiem co miała by znaczyć taka opinia...inny świat, inne życie, bieda i targ kontra włoskie restauracje
Dodał(a):
uOrzeszek, 07.02.2020
5.5 /6

Super

Przepieknie,plaza cudowna,raj na ziemi,okolica narodowego parku morskiego,piasek jak mąka,bialutki !!
Dodał(a):
Maja, 11.03.2020
5.0 /6

Raj wyłaniający sie z oceanu

Magiczne wyspy pomiędzy wodami
Dodał(a):
Anonim, 19.12.2017
5.4/6 Ocena ogólna Watamu

Pogoda w Watamu

Pogoda w Watamu – regionie Kenii położonym na jej wschodnim wybrzeżu, jest bardzo podobna właściwie przez cały rok. Termometry rzadko wskazują mniej niż 23°C, a w okresie od października do kwietnia temperatura w Watamu wynosi często ponad 30°C.Najbardziej obfita w opady pora deszczowa przypada w tym regionie na okres maj-lipiec, gdy w ciągu miesiąca może wystąpić nawet do 20 deszczowych dni.