Opinie o Apollon - Kos

Kategoria lokalna 4

5.4/6
(600 opinii)
Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.6
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
5.4

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Super

    MARCIN, NAKSKOV 10.08.2022

    Witam bylo wspanialy bardzo czysto,jedzenie super, obsluga miła minus to bez animacji dla doroslych

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Apollon na wakacje rodzinne

    EDYTA, ZABRZE 30.07.2019

    Hotel bardzo sympatyczny, dla rodzin z dziećmi. Duża część turystów to Polacy i Holendrzy. Nie ma problemu z dostępnością leżaków przy basenie. Woda w basenie czysta i o doskonałej temperaturze. Jedzenie wyśmienite, dobra lokalizacja, nie w centrum ale i nie na uboczu. Hotel godny polecenia.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Udany pobyt

    Grzegorz, Myszków 29.06.2023 | Termin pobytu: lipiec 2022

    Hotel komfortowy, duży wybór jedzenia, miła obsług władająca językiem angielskim. w okolicy wypożyczalnie samochodów i rowerów. POLECAM.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Miły i czysty hotel z dobrym wyżywieniem

    Monika, --- 14.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024

    Hotel jest bardzo czysty, a obsługa hotelowa przemiła i pomocna. Jedzenie w restauracji głównej było różnorodne i smaczne, niestety bar z przekąskami był bardzo ubogi, jedynie kanapki, jabłka i ciasto co było lekkim utrudnieniem przy wyjeździe z małym dzieckiem. Całość wyjazdu oceniam bardzo pozytywnie i polecam ten hotel.

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem