Kategoria lokalna 4
4.5/6
Hotel dobry, z miłą obsługą - jednak posiadający także swoje mankamenty, które opisałem poniżej. Ponad 50% osób, to osoby starsze. Brak jakichkolwiek animacji na terenie hotelu, choćby nawet muzyki przy strefie basenowej. Bardzo dobrze skomunikowany z miastem Kos, także w ramach 25min spaceru można dostać się do centrum. Transfer z lotniska ok 45min.
Tomek - 23.06.2022
8/8 uznało opinię za pomocną
4.5/6
Pojechaliśmy rodzinnie-4 osoby dorosłe i troje dzieci od 3 do 10 lat.Ośrodek bardzo nam się podobał-dwupiętrowe budynki wśród cudownej ,bujnej roślinności.Personel hotelu bardzo miły,czysto,jedzenie smaczne i różnorodne.Rozrywka i sport do niczego.Animatorzy słabi.Plaża po lewej stronie od ośrodka-super.
joanna, Ostrów Mazowiecka - 19.07.2017 | Termin pobytu: lipiec 2017
6/6 uznało opinię za pomocną
4.5/6
Pokoje w hotelu ładne i czyste,dobre jedzenie.Hotel bardziej nastawiony na gości bez dzieci,ale były również prowadzone animacje dla dzieci.duzym atutem było położenie hotelu wzdłuż deptaka,w niewielkiej odległości do centrum Kos. Bardzo blisko do plaży
Klaudia, Mysłowice - 19.09.2022
1/1 uznało opinię za pomocną
4.5/6
Dobre, zróżnicowane jedzenie, duży wybór. Ładny, odnowiony pokój z balkonem. Duży, ładny basen, wiele leżaków i parasoli. Słaba jakość drinków i mały wybór, praktycznie brak przekąsek, o których mowa w opisie. Obsługa przeciętna zarówno jeśli chodzi o recepcję, kelnerów jak i ekipę sprzątającą - zdarzały się odpowiednie osoby, ale tez mniej kompetentne. Dużo sklepów, sklepików w pobliżu hotelu. Do Kos dość daleko, ale wiele możliwości dojazdu - rowery, samochód, Taxi, autobusy lokalne.
Rafał, Warszawa - 21.06.2022
7/7 uznało opinię za pomocną